Reagon Edit Harxhi: PD-ja ime duhet të ringrihet, populli foli me heshtje

June 26, 2017 10:59

Reagon Edit Harxhi: PD-ja ime duhet të ringrihet, populli foli me heshtje

 

Ish-zëvendësministrja e Jashtme, Edit Harxhi ka qenë e para demokrate që ka reaguar sot lidhur me rezultatet e deritanishme, ku Partia Demokratike ka një humbje votash në krahasim me zgjedhjet e 2013-ës.

Përmes një statusi në rrjetin social, “Facebook” Harxhi shkruan se populli foli me heshtje, por PD-ja duhet të ringrihet sërish.

Statusi i Harxhit:

“PD-ja ime duhet te ringrihet. Populli foli me heshtje. Make PD Great Again”, – ka shkruar Harxhi.

June 26, 2017 10:59
Komento

3 Komente

 1. Populli June 26, 12:13

  Sjellje te shpifura. Kopjon nje parulle te Trump per te paralelizuar me PD!!! Kur ishte PD-ja great moj Harxhe: kur sulmoi jugun e Shqiperise me lende helmuese dhe beri te vriten 4000 shqiptare???? Apo kur vrau ne Gerdec nje fshat te tere???? Apo kur vrau 4 demonstrues te pafajshem me 21 Janar te pese viteve te shkuara???? Apo kur shave SHBA-ne ti si diplomute e shqyer qe je???? Kur???? A s’na ben nje shkrim me te gjate se kjo Great facebuku jot????

  Reply to this comment
 2. Jimi June 26, 12:31

  Jo moj jo e “nderuara dipllomate” populli asnjehere nuk ka heshtur, Keto zgjedhje vertet te lira qe ne nje fare menyre ishin prane standarteve europiane, vertetuan ate qe ky popull asnjehere nuk ka rreshtur se theni, se, nen sundimin e qoftelargut asnjehere nuk jane bere zgjedhje te lira, ai gjithemon i ka masakruar ato, ai si nje hajdut ordiner ka vjedhur ne menyre te hapur vullnetin e popullit. Ai kete vjedhje e ka kryer derri edhe me dhune duke vrare edhe njerez te pafajshem.
  Kete ju e dini mire por nuk ju shkon per shtat ta pranoni dhe kerkoni ta hallakatni miletin me keto brockulla, qe nuk i ha kush.

  Reply to this comment
 3. perkthyesi June 26, 18:38

  Ore, si ka mundesi qe kjo bibe te kete qene zv ministre e jashtme? Moj zonje, populli nuk foli me heshtje, por me vote! Kjo injorante paska rene ne gjume letargjik!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*