Reagon gruaja e futbollistit shqiptar, flet për poshtërim dhe dhunë: E lashë unë atë!

January 3, 2018 11:11

Reagon gruaja e futbollistit shqiptar, flet për poshtërim dhe dhunë: E lashë unë atë!

Modelja shqiptare, Erjona Sylejmani, ka prekur edhe nje here tjeter ëeshtjen e ndarjes se saj me futbollistin shqiptar, Blerim Xhemaili.

Ajo ka treguar pse është ndarë me mesfushorin e Përfaqësueses së Zvicrës, ne nje interviste per NZZ. Teksa ka postuar shkrimin ne Instagram, ka komentuar:

erjona sulejmani blerim interviste

“Im shoq nuk ma ka hequr mbiemrin e tij, dhe nuk është akoma ish-i. Para se të kritikoni mundohuni të hiqni injorancën, sidomos për çështjet ligjore. Sidoqoftë, burrin tim e lashë unë dhe jo ai mua. Me guximin dhe dinjitetin që shumë gra nuk e kanë duke preferuar të mbajnë avantazhet e pasurisë me koston e çdo poshtërimi dhe dhune psikologjike”.

Blerimi dhe Erjona kanë një djalë së bashku. Ndarja e tyre shkaktoi befasi, teksa thuhet se Blerimi e ka akuzuar per keqperdorim te mbiemrit te tij.

January 3, 2018 11:11
Komento

2 Komente

 1. waw ! January 3, 11:23

  Grua sexi dhe e guximeshme

  Reply to this comment
 2. h January 3, 17:41

  Doli disa here ne tv dhe fluturoi me pras ne mythe kjo e shkreta.
  Kur nuk te pelqenin paret pse nuk u martove me ndonje puntor me 1000€ ?
  Apo mendon ta zhvatesh te shkretin deri ne falimentim.
  Sikur ta mesh lene per parime dhe dinjitet ki kurajo te mos i kerkosh asgje.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*