Reagon Rama: Opinioni ynë është po i njëjti

July 21, 2016 16:04

Reagon Rama: Opinioni ynë është po i njëjti

Në këto orë negociatash dhe ku presioni është rritur për miratimin e reformës në drejtësi nga klasa politike, Edi Rama ka reaguar në Facebook duke deklaruar se qëndrimi i PS-së nuk ka ndryshuar.

“Opinioni ynë është po ai i njëjti prej kohësh: Çdo gjë për konsensusin dhe Reforma në Drejtësi o do votohet, o do votohet!”, shkruan Rama.

July 21, 2016 16:04
Komento

6 Komente

 1. Plaku Xhuxhumaku July 21, 16:17

  Edhe zotnia jote o paske qene rryp, o paske qene rryp.

  Reply to this comment
 2. TLN July 21, 16:20

  Shko mor palle. Po ta shkruan Sala reformen si e ka qejf ai dhe ti na tregon gjepura ne FB.

  Reply to this comment
  • 666 July 21, 17:01

   Sh i sakte komenti!!!! Po e shkruan sala me.ilirin si ta duan dhe ky si hipokrit qe eshte treguar keto vite pushtet po kerkon ta shesi si arritje deshtimin e tij dhe te popullit shqiptar. Kjo squhet reforme madje vetem sa e forcon me shume saliun dhe ilirin dhe kontrollin e tyre mbi drejtesine.

   Reply to this comment
 3. Shqip July 21, 18:01

  Reforma ka deshtuar. Ajo po behet per te mbrojtur kriminelet, hajdutet, dhe agjentet, trafikantet dhe mafjozet.
  Boll u TALLET me kete popull mjerane.
  “But enought is enought “- thone anglezet.
  Ligjin aty po e Ben Basha dhe Meta. Populli nuk eshte qorr. USA dhe BE po luajne fort per INERESAT e tyre concensinare.
  Shqiptaret kane mbetur me gisht ne goje nga kjo loje e ndyre trefishe. TURP!

  KJO ESHTE ME KRIMINALE SE VET KRIMI.

  Reply to this comment
 4. Gjergji July 21, 20:21

  Reforma do votohet, dhe ne 2017, piktori ose i liron kolltukun kamarierit, ose kamarieri behet kryeminister.

  Cdo gje ecen sipas planit. Nano-Berisha, Rama-Basha, Veliaj-Unknown.

  Reply to this comment
 5. alphade July 21, 23:11

  Z.Rama problemi shtrohet si do te votohet ky draft ???
  Qe t’i behet leshime parimore PD, kesaj bande krimine-
  lesh, qe ka vrare,ka prere, ka vjedhur,ka plackitur, qe te
  sigurojne bunkerizimin e familjes berisha dhe dinastise
  se tij. Per me shume hollesi lexoni poemen e Arben Dukes !!! Tung !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim