Distantohet nga Partia Demokratike? Mesila Doda thyen bojkotin

October 11, 2014 17:03

Distantohet nga Partia Demokratike? Mesila Doda thyen bojkotin

Deputetja demokrate, Mesila Doda, ka thyer sërish vendimin e  grupit parlamentar demokrat për të mos marrë pjesë në asnjë veprimtari që lidhet me legjislativin.

Kryetarja e Aleancës së Grave Deputete të Shqipërisë, Mesila Doda  bashkë me deputeten Klodiana Spahiu që është njëherësh edhe Kryetare e Komisionit të Shëndetësisë, kanë marrë pjesë në një takim pune  për të ndihmuar në avancimit e axhendës së rolit të gruas në Shqipëri.

Deputetja Demokrate ka marrë pjesë edhe në një takim me drejtues të Bankës Botërore. “Në takimin e përbashkët të “Women in Parliaments”, me drejtues të Bankës Botërore. Çështje të zhvillimit ekonomik, varfërisë dhe fuqizimit ekonomik të gruas”, shkruan Doda.

Deputetja Doda njihet për pikëpamjet e saj kundër qëndrimit zyrtar të Lulzim Bashës, ndërkohë që në garën e zgjedhjes së kryetarit të ri të PD-së, ajo do të ishte në krah të Sokol Olldashit

Disa ditë më parë, ajo ka shprehur pakënaqësinë e saj ndaj punimeve të Kuvendit Kombëtar të PD-së përmes një postimi në rrjetin social facebook.

“Përditë shoh qartë e ma qartë dhe vuej thellë e ma thellë”, shkruan deputetja demokrate e cila ka shkëputur këtë shprehje nga Migjeni.

doda-spahiu1

 

October 11, 2014 17:03
Komento

49 Komente

 1. pay September 28, 10:45

  Ec perpara Mersila,lere Bashen ne fatin e tij te mjere!

  Reply to this comment
  • qazim September 28, 12:59

   pERPARA mESILDA,JE GRUA E FORTE,MOS UDOREZO,KALO MAJTAS DHE FITO

   Reply to this comment
   • AP September 28, 15:35

    Saliu vrau 4 vetë në Bulevard , Olldashi deklaroi se do vriste 40 !
    Mesila e Olldashit do të varte dikë tek Palma !
    Ka vënd këtu për hamendësime se kush është i mirë e kush i keq ?!
    SALI = OLLDASHI = MESILA = NJË COPË BAJGË

    Reply to this comment
    • Mark uk September 29, 09:57

     Bravo Mesila kshtu ta lumsha lene te semurin mendore salehun ose MONARKNE BERISHA dhe zedhensin e argites lul-smerlapin ne jemi me tye perpara..

     Reply to this comment
     • MERIMANGA E KUQE October 11, 19:42

      kure dole kaqe trime moj burrnesh sallulushka ka me ba pershesh me gjete shpejte trupin per lesh qe argita te buzeqeshme e ba pd pershesh

 2. lavdosh September 28, 10:51

  A je e qarte tani se cilet jane ata qe duhen varur tek palma?
  Me siguri Sala, Luli dhe by..elepiresat e tyre jane te paret ne liste

  Reply to this comment
  • Ben Dibrani September 28, 16:24

   jo mor burr, nuk e ka te qarte, ajo ishte nje gje aq e vockel sa nuk dukej per syte e kesaj, sidoqofte eshte duke u sqaruar dita dites. Inshallah nuk i duhet nje jete!

   Reply to this comment
 3. treporti September 28, 10:54

  Cdo llum ka ultrasit e tij.Psh,revolucioni francez pati zhirondinet-jakobinet dhe -te terbuarit.Te tre grupimet ishin kriminale,por te terbuarit ishin per masakrimin e te gjithe aristokrateve dhe prifterinjve,duke perfshire edhe ata,qe moren pjese ne revolucion.
  Ceta kriminalo-bandite e partise demokratike pati edhe ajo ultrasit e terbuar,qe ishin per zhdukjen e cdo opozite me gjak dhe dhune.Ne krye te kesaj force qendronte Sokol Olldashi i ndjekur nga Mesila.Olldashi eshte ideator i disa vrasjeve dhe kishte nje staf kriminelesh rrotull.por s`mund te krahasohej me Berishen ne kete profesjon.Ai i nxorri kthetrat para kohe,por Berisha nuk mund te linte Argiten,Zenin,Jamalbin,nen kthetrat e Olldashit.

  Reply to this comment
  • Bureto September 28, 17:55

   Me shume se sa naive sigurisht qe Doda eshte pa dinjitet. Te mbaje anen e S.Olldashit, vetem e vetem se ai ishte rival i Bashes ne zgjedhjet per kryetar, dhe per deduksion gjasme edhe si ndaj Berishes, eshte naivitet per te tjetret, pra per te gjithe ata qe e besonin, se Olldashi, Patosi, Doda etj do te mundnin te dilnin dot nga vatha e hekurte e Berishes, per te ‘refrormuar’ PD, aq sa doli Selami, Ruli, Pollo etj. Ishte dhe eshte nje lufte e eger klanesh per dominim dhe asgje me teper. S’behet fjale per parime. Le te dali M.Doda, ne kete rast, me që po sheh e mendon, thelle e me thelle, dhe ne nje analize te gjate t’i beje skanerin veprimtarise se kesaj klike qe udhehiqet nga Berisha e Co, pra edhe skanerin e vetes. Le te dalin me nje projekt alternativ publik, pa u shkeputur nga PD dhe ta bejne luften aty, brenda saj, ne mos neper salla, qe s’i degjon kush, me mjetet qe sot ofron, interneti, media dhe TV. Le t’i përzënë pastaj, Po kjo do te jete, ne rradhe te pare, minus per vete PD. Kjo po, qe do te jete, ne te mire te demokracise ne vend, Nje PD me te vertete demokratike do te jete nje alternative demokratike per qeverisjen me te mire te vendit, edhe duke qene ajo ne opozite, por qe si e tille vjen edhe me shpejt ne pushtet. E pra ajo mund te reformohet vetem nese, aktore brenda saj qe e njohin mire ate, t’i bejne skanerin dhe te shpalosin te vertetat, duke vene gishtin tek plaga, se pse PD eshte ajo qe eshte, dhe ta bejne kete jo me metafora, zera te mekur, apo edhe me ndonje kritike me pambuk. “Derri do plumb!”- thote populli. Zerat e veçuar jane vetem disa qe e ndjejne veten te menjanuar, ndoshta sepse dikur diku kane thene ndonje fjale me gjysem zeri dhe fap, Berisha qe vigjelon dhe i vrojton nga kulla, i menjanon dhe keta na u zemerokan si kalamajte qe nuk i perkedhelin prinderit. E pra keta Olldasher, Dodra, Rujsmajlesh, Patozesh nuk e kane ate fuqi, së pari se nuk kane kapacitetin e duhur, guximin dhe me kryesorja sepse kane qene pjese e kesaj gjendje. Me ta Berisha ka bere si ka dashur, i ka perdorur por edhe ata i kane sherbyer me devotshmeri sa kohe ai u hidhte kocka t’i lepinin dhe tani qe kockat duhen per elementet qe do te sigurojne më besueshem vazhdushmerine e familjes se tij, ai i ka flakur, ose jane ne proces per t’u flakur. Keta do ta sjellin ndryshimin e PD? Pritni ndonje dite kur te kthehen në Pollo, Islame, Rule etj. dhe keta. Keta tipa nuk jane idealiste dhe dhe per fat te keq i gjen kudo dhe jo vetem ne ate parti. Fenomenet Islami (Kaçi i zi) qe, vetem per nje post deputeti, shkriu si kripa ne uje, ate qe ne PS, ai e shiste si Levizje per Mendimin Ndryshe (LMN) tregojne shume. Ai jo vetem qe s’ishte, nje “reformator konseguent” brenda saj, por beri gjënë më te shemtuar. Politikanet serioze nuk mund ta kalojne “ylberin” ne menyre kaq (kaç) te turpshme. Kesaj i thone “per inat te sime vjehrre, vete fle me mullixhine”. Po te doni mendimin tim, per PS beri mire qe iku, ashtu si dhe PD beri gabim shume te rende qe e pranoi. E pra vetem per keta kameleone, nuk duhet te kete vend ne politike, persa kohe nuk kane as dinjitetin me minimal te nje njeriu te zakonshem. Dhe ne presim te na vije ndryshimi i shume pritur, ai i nderimit te nje shteti dhe shoqerie demokratike, nga tipa si ata me siper.

   Reply to this comment
 4. I.Troplini September 28, 11:05

  Nje propozim te sinqerte, per redaktoret e gazetes DITA.

  Te nderuar Zonja dhe Zoterinj redaktore,

  si lexues i kesaj gazete, jam i interesuar ne ngritjen e cilesise se informacionit qe botohet ne faqet e saj. Tek ju ndjekim me “artikujt” per Znj Doda apo lidhjet jashtemartesore te Xenit apo kollovareve te tjere te ketij vendi, kemi pershtypjen se mungesa e seriozitetit, mund te ishte nje nga arsyet, per te humbur lexuesit.
  Te mendosh se Znj.Doda perben lajm apo Xeni eshte nje artikull vlere,,,,,do te thote qe redaktoret jane te mendimit qe lexuesve te tyre iu interesojne keto personazhe,,,jasht mase.
  Mos ofendoni inteligjencen e lexuesve, Zonja dhe Zoterinj. Personazhe te tille, mund te sherbejne si shembuj se deri ku ka mberritur degjenerimi i shoqerise shqiptare por kurrsesi si protagoniste te jetes shoqerore ne Shqiperi.
  Nese domosdomerisht, doni te shkruani per njerez te tille,,,,perqendrohuni me mire tek viktimat e veprimtarise se ketyre incestualeve. Shkoni ne Gerdec dhe do keni mundesine te beni cdo dite nje artikull me dhimbjen dhe tmerrin e te mbijetuarve te asaj katastrofe qe kishte per autor Xenin.
  Ata qe duan doemos te shohin nje “hero” tek S.Olldashi dhe ndjekesja e tij Znj.Doda,,,le te nxjerrin nga arkivi i TCH, intervisten e te ndjerit me S.Ballen,,,ku ai jo vetem qe nuk gjen asnje fjale keqardhjeje per viktimat e 21 Janarit por “ben trimin” dhe hakerrehet se po te kishte qene ai, do kishte vrare edhe me teper.
  Mjaft me njerez fallco. Mjaft me hipokrizine dhe talljen e vetvetes. M.Doda dhe personazhet si ajo, nuk mund te perbejne lajm per nje gazete cilesore.!!

  Reply to this comment
 5. Euro Maloku September 28, 11:18

  Sa me thelle aq me mire…!
  Sa me thelle aq me rruda!-thote nje peralle e vjeter shqipe per bemat e qerosit.

  Reply to this comment
 6. beni September 28, 11:21

  Nuk e kupton kjo zonja doda, qe partia e pd nuk e ka shijen e konservatorizmit perendimor, por thjesht duhet ta kish emrin, partia demokratike islame? Te prapagandosh konservatorizmin europia, duhet qe ne krye te saj pd duhet te ket nje lider kristian e mos llomotit per demokraci islamike!

  Reply to this comment
 7. lirka September 28, 11:25

  Halucinacionet ala migjeniane I kane rrenjet tek bythelepirja ndaj kriminelit berisha, kur te gjithe klithnin se vendi drejtohet nga nje kriminel I semure mendor me prirje po potiste si sali berisha disa syresh I dolen ne krah per te perligjur krimet e tij dhe ti mesile ke hyre tashme ne historine e politikes shqiptare me thenien lapidare se po tentuat te prekni saline ju varim tek PALMA. Ate qe ke gatuar prit te kthehet ne tavoline.

  Reply to this comment
 8. Bentirona September 28, 11:27

  Nuk ma do menja se je aq e sinqerte te demokracia jote, ndyshe do te kishe reaguar fort te vrasja shefit tat Olldashi.

  Reply to this comment
 9. zeqo September 28, 11:43

  Kjo euro-prosti Doda duhet te dale te kerkoj ndjese publike per vrasjet e 21 janarit per te cilet tha se jane mbeturina te shoqerise dhe per deklaraten tipike komuniste qe do i varte te gjithe te palma e Saliut. O Mesiliçka e xhaxhi operativit kur ishe studente, a i punon Kelit mo…..???? Apo i ben adetet me Tomen e farmacive????

  Reply to this comment
 10. Pëllumb zaimi September 28, 11:45

  @@@ Ne ta kemi thënë qysh kur dole në skenén e teatrit shpellar atë që po thua sot moj zonjë? Por Meseleja përsëri e përsëri vazhdonte Mesilën e saliut!??? Doje e bëje Mesele? Dhe qyshkur e pe se nuk po ta varin fillove t’i bëje saliut opozitarin!? Por siç thonë këtej nga mileti ynë i Shqipërisë “nuk ke ç’i bën mëndje-dhisë”!? Hipe njëherë në palmë se mbase i dalin brirët? Tung Mesele!

  Reply to this comment
  • Horri i Bulevardit September 28, 12:09

   Problemi mbetet po i njejti, qysh nga koha e Zogjit te vetshpallurit mbret edhe ne kohen e Enver Hoxhes dhe Saliut,zaptuesit te partise demokratike, Sa jane afer udheheqesve te tyre, nxjerrin shpaten, per te mbrojtur lideret e tyre, sa bien nga froni ku lideret i kane pas vene, nxjerrin mllefin ndaj liderit, duke supozuar tek ata qe i vrane me urdher te liderit, se nuk kam qene une qe ju vrava, ja une jam ndryshe, Ai ju vrau, ju vrau Ai, qe me perzuri mua nga blloku, biles prandaj me perzuri, se ju mbrojta ju.
   E njohim kete metote, qe eshte rishfaqur me dhjetera here ne komunizem.
   Mesile moj, TA DISH TI DHE TE GJITHE PLEHRAT QE VEPRUAN SI TY: Njeriu njehere ben zgjedhjen e tij, aty duhet mencuria dhe forca e karakterit e cdo njeriu, te zgjedhe, te zgjedhe dinjitetin e tij, si udherrefyes, duke mos u tunduar, nga kolltuku dhe pushteti, qe te sjell parane, apo duke u bere pale me pushtetin vrases, pushtet qe ti moj Mesile, i sherbeve me shume zell.
   Diktatura gjithmone ka hengur bijte dhe bijat e saj, i hengri diktatura zogolliane, i hengri diktatura enveriane, por ti dhe ndyresirat si ty, nuk zute mend dhe u bete pale me diktaturen berishiane, ku si pasoje, je edhe ti moj Mesile, viktima e rradhes se diktatures qe u instalua edhe me zorranjose si ju.
   Mesile, jane mijra te vrare, qe ste lene ty te dinstancohesh kaq kollaj, nga diktatura, ku ti ishe pjese.
   Palma ne bulevard, eshte deshmija me e gjalle, se ti nuk ndryshon ne karakter, por kerkon te dalesh ne anen tjeter ate te viktimes, qe viktima te harroje se ti ishe pjese e vrasesve.

   Reply to this comment
 11. ana September 28, 11:51

  Tek lexoj postimin e Dodes,me vjen ne mend batuta e famshme:”Po me uren c’paten,xhanem?”

  Reply to this comment
 12. Drini September 28, 12:19

  ashtu mesila thelle e me thelle

  Reply to this comment
 13. Timoshenko TOPALLI September 28, 12:34

  ” Mjerimi nganjehere i ka faqet e lustrueme,
  buzet e pezmatueme,mollzat e ngjyrueme,
  trupin pezmatore e nje tregetije te ndyte,
  qe eshte i gjikuem te bjere ne shtrat vete i dyte:
  dhe per at sherbim ka per te marre do franga
  nder çarçafe nder fytyra dhe ne ndergjegje danga.”.Migjeni

  KJO ALABAKE DUHET TE DENONCOHET NE PROKURORI VETEM SE PERMEND E PERDHUNONVARGJET E MIGJENIT QE JA KA KUSHTUAR ‘MJERIMIT’ KU SI PROTAGONISTE KANE KETO ‘PROSTITUTA POLITIKE’ E ANTISHQIPETARE ME DAMKE QE KANE PERDHUNUAR 25 VJET TE ARDHMEN E FEMIJEVE SHQIPETARE,E I KANE KTHYER 100 PER QIND ‘Lul i vocerr’..

  Reply to this comment
 14. Noli September 28, 12:36

  Olldashi 10 dite para ”aksidentit” kerkoj mbeshtetje nga ambasada

  Reply to this comment
 15. sokol kolonja September 28, 12:51

  O Misel , lere Migjenin ,mos e zini ne goje ,pasi ne gojen tuaj Ai sheh poshterimin qe I beni . Migjeni eshte I te varferve e jo I te pasurve . Ku ma ke Saliun qe kerceje si kaposh e nuk lije radhe per te folur ,kur kapej ne goje Saliu…….Ha nje mut tani se te ka lezet !

  Reply to this comment
 16. edmond(koder rreshen) September 28, 13:13

  Nuk e kuptoj perse Mesila ben te padituren,dhe ul intelektin e saj.Luli si kryetar i PD u bente thirrje myslimaneve shqiptar,ne fushaten elektorale per te votuar PD ,Izet Haxhia thot se Saliu i kerkonte Papes per ta ndihmuar Shqiperine per tu rikthyer ne identitetin e saj,kurse nga ana tjeter flirtronte me Iranianet. PD ka mare me miliona dollare “falas” nga Arabet,me pak fjale kemi nje parti Islamike e cila e filloi rrugen e saj ne fillim te vite 90 per nje Shqiperi me interesa mbare Kombetere,por me vone ajo filloi spastrimin e te Krishtereve duke u degradur si parti.

  Reply to this comment
 17. Loku September 28, 13:17

  Kjo cecenja moderne po pergatit terenin me shku prap te Likja.Si i thon gjermont, dashnija e vjeter nuk ndryshket.

  Reply to this comment
 18. Arben September 28, 13:21

  Je shembull i gjalle i atyre qe “denoncon”

  Pd = njerez pa tru, me dosje dhe bythlepiresa si puna jote.

  C´ne ti deputete e Fierit, kur rrugen per ne Fier e gjen me “te pyetur”.
  E pra ose kane gjykuar per ty qe je debile, ose ke qene e lidhur me dosje ose kushedi kujt ja ke lepire.

  Reply to this comment
 19. dajti September 28, 13:27

  ouuuuuuuuuuuuuu qe ku keshtu moj zonje /??????????????? po pa tjeter se tu prishen interesat …..po ne kaq kohe qe ke derdellitur ,ne kuriz te popullit ku ke qene ????????? dale dale ….se te gjithe ju sahanlepiresit do ta kuptoni nje dite qe ju kan perdorur …dhe nuk ka me fatkeq se nje i perdorur ………..prandaj mbylle e mos fol me ……apo keshtu jeni te gjithe ju te politikes ……kukurreca …………..

  Reply to this comment
 20. shqiptar September 28, 14:08

  te vjen per te vjelle me keto lloj komentesh,nuk duhen hapur me se na u merzit smpatikja “DITA’

  Reply to this comment
 21. Agimi September 28, 15:43

  Si nj.Doda,z.Hoxha e co,keto jane te gjithe sahanlepires,servile deri ne paturpesi,nuk lane gje pa bere per ti ndenjur afer “Udheheqesit”, dhe tani qe ai I hodhi si letra pa vlere , kthehen e behen demokrate te vertete.Te gjithe monstra te prodhuar nha pushteti I krimit “berisha” &co.Komenti I I.Trolinit eshte me vend.

  Reply to this comment
 22. besnik September 28, 16:01

  Mesiles filloi t’i merrte koka ere dhe problemi eshte se merrte “komplimentant” e bashkepunetoreve te saj per te qena. I besoi kaq shume komplimentat sa qe vendosi nje dite te behej Lidere e PD dhe e popullit shqiptar !!! (Vaj medet vatani, ke te qajme me pare) Po kur e pa qe Baca nuk le njeri t’i marre vendin, tani po kritikon menyren e drejtimit te Partise ne ne cilen eshte dhjamosur per vite me rradhe.

  Mos kuptoni qe Mesila po kupton pjesen e erret dhe rrenjet e Partise ne te cilen ajo ka prostituar shpirtin (dhe ku e dime ndonje gje tjeter pervec shpirtit) per vite me rradhe. Ajo do te vazhdoje te beje nje gje te tille me Partite e tjera se nuk ka bosht, s’ka karakter. Ose per te qene me i sakte, ka karakter, por e ka te peshtire, te ulet. Nuk ka krahe dhe largpamesine e shqiponjes por ka nivelin intelektual te nje zvarraniku qe zhgerryhet neper ujera te piseta.

  Mesila Doda eshte misherimi i papjekurise i imazhit te gruas mediokre ne shqiperi. Shpirti adoshentesk i Dodes pas krizave te histerise me te cilat ajo imitonte ne menyre te paditur ish liderin e saj te semure psiqik, nuk i sollen asgje ne favor dhe tani po nxjerr klithmat e fundit dhe po na kerkon te shohim krahet ne fluturimin e saj nga kjo fole neperkash.

  Mesiles i duket vetja shqiponje ne “fluturimin” e saj, kur t i hapen syte dhe te kuptoje se eshte thjesht nje Bibe e gjore…. atehere do t i duhen akoma edhe vite te tjera, por nderkohe, mjaft na lodhi koken me kakaritjet e saj prej bibe te rebeluar pasi eshte braktisur nga Nene Partia Demokratike.

  Reply to this comment
 23. Rimi September 28, 16:18

  Po shkoi tek FRD.ja lavirja e palmes atehere palma prane kryeministrise duhet prere!A mund te ndodhe kjo gjeme ?Jo!E pamundur ,Saliu edhe kesaj avire i ka dosjen ne kasaforte,pasi hengri Ollashin “mistrecin” tash e ka me te lehte qe kete lavire ta nxjerre e para tek palma e kryeministrise!

  Reply to this comment
 24. Fatmir September 28, 18:23

  Kush e vrau Olladashi dhe pse qeveria nuk e zbardh mos u dha urdher ka ndonje ambasador ?

  Reply to this comment
 25. Studenti. September 28, 20:07

  Sila donte te ishte dikush, duke e ditur se sundohej nga nje Salush, ajo Lulushin aq fort nuk e donte, por klani”xen & gita” nga Lulush-Salushi pa mbjelle do te korrte.Sila moj Sila duhet ta dishe ku te pickon miza, prapa shpines a tek kerthiza, qe te jeshe dikush duhet artikuluar deviza,jo siç ben ti,here pi uje “Selita”,here “Lajthiza”.As ti, as Olldashi, me te njejten ego per pushtet nuk do ta nxirrnit nga pusi partine e dygishtave qe punon se prapthi.Sila, moj Sila, mos u bej merak se ne vendin tend eshte Grida,ne kojriet e Viçcidolit kur iken mellenja vjen grifsha, vendin e guvellos e ze shtriga sa te jete Lulush-salushi, i sprovuar ne punet e liga.Prandaj mos i var kundershtaret te palma per hater te Lulush-salushit qe tregojne perralla se donin t’ua merrnin pushtetin me stilolapsa e me çadra dhe vrane te pafajshmit siç beri Markosi kur u mbyt ne gjak Spanja.Siç thote fjale e vjeter,pa ngrene hudhra nuk te vjen era,ky eshte shperblimi kur ndjek te marrosurin Salirambera,kur ha thana te papjekura te mpihen dhembet prandaj ruaje per Lulushin dhe Saliramberen tend te dashur ate palmen.

  Reply to this comment
 26. Pëllumb zaimi September 28, 20:55

  Faleminderit “saliu në burg”? Kur të paskan futur në burg? Ju paska ardhur mëndja këtyre rilindarëve? Ha ha ha ha! Nderime!

  Reply to this comment
 27. charlie September 28, 21:46

  Per te citiar Migjenin duhet me qen e virgjer o teta Mesila

  Reply to this comment
 28. charlie September 28, 21:52

  Per te cituar Migjenin duhet me qen e virgjer o teta Mesila

  Reply to this comment
 29. M A R K O September 28, 22:30

  Pune karaokesh pune Mesilash…palma mbijeton vaditet.. por jo me uje…

  Reply to this comment
 30. Pëllumb zaimi October 11, 19:57

  Sinjalin se një anije po mbytet e japin të parët minjtë!?? Në këtë rast sinjalin e mbytjes së anijes “paçavurja demokratike” po e jep Mesila? Me siguri duhet të jetë “miushe”!? Shpejt,- hidhni barkat e shpëtimit? Tung!

  Reply to this comment
 31. Pëllumb zaimi October 11, 20:00

  @@@ Sinjalin se një anije po mbytet e japin të parët minjtë!?? Në këtë rast sinjalin e mbytjes së anijes “paçavurja demokratike” po e jep Mesila? Me siguri duhet të jetë “miushe”!? Shpejt,- hidhni barkat e shpëtimit? Tung!

  Reply to this comment
 32. shvejk October 11, 21:49

  Mesila : Ajka e llumit.

  Reply to this comment
 33. PalokCuca October 12, 08:30

  Ju ndal llokma Meseles! Go fuck!

  Reply to this comment
 34. SuloKapedani October 12, 19:17

  Sorrat largohen nga kèrmat kur skanè çfare te hanè mè, e kanè zène vendin hienat, por sorra ska vend ku te qèndrojè pèrveç palmès qè asaj i pèlqen tè kolovitet.Pèr atè dhe disa tè tjerè ky vend nuk e meriton ti ketè mbipeshè.Kèta janè mè keq se skoriet e metalurgjikut,janè mbeturinat e botès gjallè, mbeturinat e derrave tè kènaqur.Tè pret puseta e tè urryerève.

  Reply to this comment
 35. koco October 12, 21:35

  Asnjehere nuk eshte von te reflektohet dhe te ndergjegjesohet gjithshush e te tregoje se nuk eshte majmun , por se evolucioni i ka dhene mundesi te deshmoje ndryshim , levizje , per te pastruar sado pak ndergjegjien e intelektin e saj , Kujt i vlen ndryshe te quajtur mender kryetare ne se nuk ecen me rrymen , mos u tut shume shpejt do ju ndjekin edhe shume te zgjedhur te tjere ndryshe nuk duhet te quheni Parlamentare te Kuvendit Popullor , por Shpellare te Shqupit fame keq .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*