Reforma në Drejtësi/ Ambasadori italian: Pozitive që çështja vijon të jetë në qendër të debatit

May 22, 2020 17:00

Reforma në Drejtësi/ Ambasadori italian: Pozitive që çështja vijon të jetë në qendër të debatit

Edhe ambasadori italian në Tiranë, Fabrizio Bucci ka reaguar për debatin mbi Reformën në Drejtësi.

Ambasadori Bucci shkruan në Facebook se është pozitiv fakti që çështja e Reformës në Drejtësi vijon të jetë në qendër të debatit politik.

“Përsa i përket reformës në drejtësi: pozitiv fakti që çështja vijon të jetë në qendër të debatit politik!

Çuarja përpara e reformave mbetet një kusht i rëndësishëm për anëtarësimin në BE. Ofrojmë mbështetjen maksimale, jemi pranë popullit dhe Autoriteteve shqiptare në këtë rrugëtim. Prioritet i përbashkët!” shkruan ai.

l.h/ dita

May 22, 2020 17:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

mersin escort mersin bayan escort konya escort eskişehir escort

Njoftim

Njoftim