Reforma në drejtësi/ Peleshi: Jemi në pritje të opozitës

May 8, 2016 12:46

Reforma në drejtësi/ Peleshi: Jemi në pritje të opozitës

Zv/kryeministri Niko Peleshi deklaroi nga Korça se reforma në drejtësi është një premtim i Partisë Socialiste dhe se mazhoranca po pret konsensusin për të.

Sipas zv/kryeministrit Niko Peleshi, “reforma duhet votuar një orë e më parë”.

“Jemi në pritje të konsesusit nga opozita. Ne jemi të gatshëm për ta votuar. Është i papranueshëm fakti se në Shqipëri ka ende gjykata të korruptuara”, tha Peleshi.

 

May 8, 2016 12:46
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*