Refuzoi të paguante për fustanin e dasmës, ja çfarë i ndodhi

June 7, 2016 09:52

Refuzoi të paguante për fustanin e dasmës, ja çfarë i ndodhi

Një nuse e zemëruar ka shkatërruar makinën e ish-partnerit të saj me çekiç, pasi ai refuzoi që t’i paguajë asaj fustanin e dasmës, i cili nuk do t’i hyjë më në punë.

Sally Hallett, 32 vjeçare u mërzit pafund në mometin që i erdhi një faturë prej 150 paudësh që duhej paguar për fustanin e saj dhe kjo u refuzua nga partneri i saj.

Pasi dasma u anullua, ajo gjeti një mënyrë për tu hakmarrë kundër makinës së ish-të dashurit Stuart Sam, duke e goditur me çekiç në pjesën e përparme të xhamit, në pjesën e kofanos dhe duke e gërvishtur  në pjesët anësore dhe të pasme.

Aktualisht ndaj saj gjykata ka dhënë një urdhër ndalimi ndaj ish-të dashurit për një periudhë 6 mujore, sepse ajo u shpall fajtore për dëme.

June 7, 2016 09:52
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*