Refuzon ti qethë fokët studentes, shpenzon 13 orë për t’ia rregulluar

August 12, 2017 22:35

Refuzon ti qethë fokët studentes, shpenzon 13 orë për t’ia rregulluar

Një fëmijë nuk duhet të ndihet kaq i pavlefshëm. Një parukiere  refuzon t’ia qethë flokët një adoleshenteje të depresionuar duke shpenzuar 13 orë kohë t’ia rrugullojë ato.  Parukierja Kayley Olsson është vetëm 20 vjeç dhe rregullon flokët e studenteve.

Studentja 15 vjeçare nga Waterloo ishte aq në depresion saqë nuk mund t’i shihte as flokët e saj. Ajo erdhi në sallon sepse dita e saj e shkollës ishte duke ardhur. Adoleshentja shkoi për t’i qethur flokët, por Olsson nuk pranoi ta bënte këtë. Në vend të kësaj, Olsson kaloi 13 orë gjatë dy ditëve duke rregulluar flokët e adoleshentes.

August 12, 2017 22:35
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*