Reklama e parë për qimet e femrave, virale në rrjet

June 30, 2018 21:46

Reklama e parë për qimet e femrave, virale në rrjet

“Qimet e trupit, të gjithë i kanë.”

Fjalia e mësipërme gjendet përgjatë një reklame sensibilizuese, në të cilën tregohet se gratë duhet ta duan trupin e tyre.

Zakonisht reklamat për brisqet e femrave tregojnë këmbë e lëkurë perfekte, por ideatori i kësaj reklame, Mark Billie thotë se është e para në llojin e saj dhe se pikërisht për këtë arsye është bërë virale.

Sa i takon komenteve të marra, nuk kanë munguar as ato pozitivet dhe as ato negative.

Project Body Hair

For the past 100 years, women’s razor brands have “shaved" smooth, hairless legs. Strange, huh? Introducing Project Body Hair. A celebration of body hair, wherever it is or isn’t.

Publiée par Billie sur Mardi 26 juin 2018

s.a/dita

June 30, 2018 21:46
Komento

1 Koment

  1. Nen sqetull pak lesh ,asgja nuk presh , or taj ! July 1, 13:38

    e randsishme asht ,
    qy shalet dhe lugina te jen si barku femnes ,qy mos met
    bezdis navigimin e gjuhes

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*