Rekord veturash luksoze në dasmën e nipit të presidentit çeçen (Video)

May 2, 2016 15:39

Rekord veturash luksoze në dasmën e nipit të presidentit çeçen (Video)

Marrin nusen me vetura luksoze vlera në total e të cilave shkon rreth 50 milion dollarë amerikan.

Të ngasësh vetura në vlerë 50 milion USD në një vend me varfëri ekstreme është sa e shpifur po aq e tmerrshme duke pas parasysh faktin se ato janë blerë me paratë e vjedhura nga ky popull i varfër.

May 2, 2016 15:39
Komento

1 Koment

  1. kujtesa May 3, 08:05

    Po si ka mundesi,ne kete dasem kishte edhe Mercedes Benz-a,ne nje numer rekord.Po them me mijera cope.Po keshtu edhe Rolls Roys.
    Po te themi se aty perdoret shume edhe Audi dhe Wolksvagen,i bije te themi qe ne Ceceni te gjithe njerezit qenkan pasaniker!
    BOTE E CUDITESHME!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin