Remzie Osmani me Lamborghini

June 20, 2014 16:00

Remzie Osmani me Lamborghini

Që këngëtarët e muzikës popullore në Shqipëri e Kosovë kanë bërë para, kjo nuk vihet në dyshim. Remzie Osmani është njëra prej këngëtareve që fiton mirë në dasma e darka familjare. Këngëtarja e muzikës popullore prej vitesh bën jetë luksi. Thuhet se Remzie Osmani ka shtëpi luksoze dhe së fundi është bërë pronare e një makine tip Lamborgini. / Gazeta Express

 

June 20, 2014 16:00
Komento

3 Komente

 1. June 20, 21:55

  Edhe?!? Ça ka ketu per lajm?

  Reply to this comment
 2. eglantina June 21, 00:02

  Ka shume leke kjo, ka bo shume leke andej nga Zvicra http://goo.gl/pFTS5e

  Reply to this comment
 3. babo July 6, 13:03

  Lamborghini e ferrari jane per njerez me shije e “fine”, nuk jane per lope tallavaje. Do ti qeshi Europa ne rruge.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim