Renditja e kandidatëve në fletën e votimit, Halimi i 3-ti, Veliaj i 6-ti

May 19, 2015 10:57

Renditja e kandidatëve në fletën e votimit, Halimi i 3-ti, Veliaj i 6-ti

Në Komisionin Qendror Zgjedhor është hidhur shorti për renditjen e kandidatëve për kryetar bashkie në fletën e votimit

Në fletën e votimit për Tiranën, i pari është gjergj Bojaxhi, Halim Kosova është i treti, ndërsa Erion Veliaj i gjashti.

Për Durrësin, Vangjush Dako i pari, Grida Duma e dyta

Për Elbasanin, Qazim Sejdini i pari, Ardian Turku i dyti

Për Fierin i pari është Enkelejd Alibeaj, i dyti Armando Subashi dhe i treti Albert Çaçi.

May 19, 2015 10:57
Komento

3 Komente

 1. shoku " Shpati " May 19, 11:58

  Do ishte me demokratike po te ishte keshtu : Halimi i treti dhe Veliu i teti ! Do ishte kryeveper !!!

  Reply to this comment
 2. xhateli May 19, 14:05

  Sipas profesor Fuges, Tirana eshte bere HAAAAAAALE, nen Bashen.

  Tani PD-ja, me kandidatin e ri qe ka vene per kryetar te Tiranes, don ta thelloje haaaaalen, duke e bere: HAAAAALI + duke e mbushur me (MI)
  Te zezte qytetaret e Tirones, keshtu do te futen ne te nones, sepse ky doktori i vaginave qe kerkon ta marre te menaxhoje haaaalen e kryeqytetit tone PIS, do ta beje…. GJIRIZ.

  Reply to this comment
 3. tiku May 19, 15:13

  ajo qe do jete per tu vene re eshte renditja perfundimtare pas perfundimit te votimeve ! Jam i bindur per shum earsye edhe pse ndodhem jashte shtetit se PD do fitoje ! do fitoj pasi Aleanca e majte eshte ktheyer ne nje mekanizem mashtrimi, vjedhjeje dhe korupsioni dhe ne 2 vite nuk kane bere asgje ! NDaj ju ftoj te gjitheve qe pas 21 qershorit te ndjekim lajmet me nje fryme tjeter pozitive dhe te shikojme nje renditje dinjitoze qe PD DO kete ne cdo bashki te vendit !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*