Reperi Chris Brown më 8 korrik vjen në Shqipëri

June 14, 2016 21:36

Reperi Chris Brown më 8 korrik vjen në Shqipëri

Ish i­ dashuri i Rihanna, sipas publikimit zyrtar do të jetë më 8 korrik në Durrës, por deri tani asnjë promo dhe askush nuk ka marrë “përsipër” koncertin e tij. Pra nuk dihet destinacioni i kësaj shfaqje, do të jetë club apo skenë në shesh? Detaje priten të zbulohen…

June 14, 2016 21:36
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*