FACEBOOK / Kaç Islami shpërthen ndaj një femre, zbulohet mesazhi privat

September 12, 2015 09:07

FACEBOOK / Kaç Islami shpërthen ndaj një femre, zbulohet mesazhi privat

Deputeti Kaç Islami është shumë aktiv në Facebook këto kohët e fundit, madje i shkruan çdo njeriu që është kundër PD-së.

Dje e ka pasur radhën një ndjekësja e tij, e cila është etiketuar me fjalë të rënda nga Islami.

Ermira Shkurti bëri një koment kundër Islamit në një faqe të Mallakastrës, por nuk vonoi përgjigjja e deputetit. Ai i shkruan asaj në privat, mesazh më vonë publikohet nga vetë ndjekësja e Islamit.

“Pas disa komenteve në faqen “Mallakastra dhe Labëria Heroike”, Profesor Doktor Kastriot Islami veshur dikur me fustan me shkruan si më poshtë në inbox:
Kastriot Islami

“O Anëtare e aleancës së qelbësirave, je mësuar me burrat-kurva apo burrat e kurvave apo kurvat-burra të aleancës që kundërmon dhe ke harruar që në këtë vend ka edhe burra të vërtetë e me dinjitet. Lexo letrën tallëse të kryeqelbësirës që ti adhuron për prostitutat e ‘bordellos rilindase’ ku mesa duket ti paguhesh”.

Nuk mund të zihesh me gjithë dynjanë, janë 1 milion vota kundër PD-së, e mendon!?/DITA

mesazhi i kacit

September 12, 2015 09:07
Komento

26 Komente

 1. Potigu September 12, 09:33

  Nuk e kuptoj se si njeri me kulture te gjere profesinale, por jo me edukate shkruan ne menyre te tille! Me thene te drejten me kurve-burre sa Profesor Islami nuk mund te gjesh ne rruzullin tokesor.S’ ka gje se per tu piksur djathi do dhe mulle te tille si Profesori.Turp dhe gjynaf qe te mban kjo toke!

  Reply to this comment
  • ErMal September 12, 10:26

   Kaçi eshte nje megalloman qe kujton se eshte i pari i Mallakastres, nderkohe qe kreditet e tij ne ate krahine jane nga me te uletat qe nje politikan mund te kete ne vendlindje. S’e harron kollaj shpullen qe i dha Rama ne zyre pas zgjedhjeve te 2009-es, s’ka per t’i dal ndonjehere inati.

   Reply to this comment
 2. zagora September 12, 09:45

  po ku gjene me burre kurve se ti o kaci

  Reply to this comment
  • Ha-ha-ha-haaaaaaaaa September 12, 11:56

   Islami , nuk eshte thjesht kurv, ai eshte nji prostitute bordellosh te ksaj Bote sharlatanesh genetik ! Me kte rrac shkerdhatash, ndertohet vetem shtet & shoqeri shkerdhatash . ( Realiteti flet me qart se cdo lloj putane politike aty)

   Reply to this comment
 3. shqipe September 12, 09:59

  Thirri mendjes sa s’je vone o Pro-fesso. o putane politike e Saliqen Berishes. S’i nuk te vjen zor nga gruaja dhe femijet e tu o toqe(t’i leme te tjeret), apo edhe atyre u ke hedhur trute e gomarit. Me sjelljen tende t’i ve ne dyshim jo vetem titullin Pro-fesso qe mban por edhe kapacitetin tend si i shkolluar. Nje rruge te ka mbetur. Kerkoi falje partise, po ta pranoi ose mbylle ate goje te ndyre. Suksese.

  Reply to this comment
 4. intelektuali September 12, 10:01

  Nje sekretare e Kac Islamit kur ishte minister u ankua tek burri i vet, oficer i SHIK-ut qe Kaci i kishte futur duart. Ky i shkoi ne zyre dhe ja vuri patllaken ne koke dhe qe duke e shkrepur, por Kaci i tha:

  ME FAL NUK E BEJ ME!

  dhe beri shurren ne breke.

  Kush eshte burri dhe kurvari ketu?

  Reply to this comment
 5. Anita Zhoga September 12, 10:08

  O NJEREZ JU LUTEM EDHE REDAKSISE ESHTE TURP MOS BOTONI NIVELE TE TILLA TE ULETA,PER CFARE PROFESORI PO FLISNI KY ESHTE NJE NEVERI HABITEM SI MUND TE CITONI NJE NIVEL TE TILLE SHIKOJENI SA TE SHEMTUAR E KA BERE ZOTI TE KUPTONI QE AI NUK E KA ME ZONJUSHEN APO ZONJEN MLLEFIN E KA ME VETEN E VET GJYNAH SE PO PLAKET DHE MEND NUK ZURI …..FATKEQESI PER KETE POPULL MJERE NE KUSH MBLIDHET NE ATE PARLAMENT…KY ESHTE NJE VEMJE E PESHTIRE..MENDONI KY TE JETE IRONIK TURP E FAQEZEZE PER TE

  Reply to this comment
 6. mali September 12, 10:24

  Kaç i kuq ishe u bere i zi ,
  grua as burre nuk je ti ,
  asnje vlere nuk i le vetit .
  kur kerceve ne preher te tjetrit .
  prof. doktor te thone ,
  pa me thuaj çfar behet nga ju
  me qenin qe ha te zone .

  Reply to this comment
 7. lindi September 12, 10:32

  Cfare kulture ka ky fekalja nuk e kuptoni se ka kalu me pd dhe bashke me kalimin I ka kalu dhe kultura dhe esht bo kopja tyre.

  Reply to this comment
 8. Lesh e li September 12, 10:49

  Me kurve se je ti KAQI I ZI nuk mund te kete te dyte ne kete dynja,mortja kapak floriri per palo burra te kallepit tend profesori I leshit,ptu race e felliqur.

  Reply to this comment
 9. E verteta September 12, 10:50

  Kaci eshte njeriu me I urryer ne kete lesh-politiken tone,njeri I peshtire gjer ne neveri.

  Reply to this comment
 10. radiokashari September 12, 11:10

  O kurrve ..po nga ato plakat o kaci qelbesirarrrrr ..ik o pirdhu ..ti sje as buricke ..ti me gjithe kepuce je 1m …palere pastaj ca pret per ayto te tjerat qe mashullin eben burr

  Reply to this comment
 11. Naftetari September 12, 11:12

  Sa nje mut cobani dhe vrer nxjerre ky shpifesire e ndyre.Doni te dini sa i peshtire eshte njeriu shikoni kmete fytyr bythen dhe e keni mesur se ceshte plera.

  Reply to this comment
 12. deputeti September 12, 11:39

  Te kete nje fjalor te tille nje i ashtuquajtur profesor dhe deputet O mjer Shqiperia sa njerez te “mrekullueshem” ka. Me duket se spitali psikiatrik nuk ka me vende

  Reply to this comment
 13. leshi September 12, 11:53

  me kurv se ty o kac nuk ka ropt ku ti kesh

  Reply to this comment
 14. Dr. John September 12, 12:23

  Sa engjej qe jeni o ju qr te gjithe ju qe hiqeni sikur skeni perdorur asnjehere fjalen kurve. Jeni po aq kurva sa hiqeni te ndershem dhe moralist, ju, kaci dhe gazeta. Po pse lajm gazete esht ky? Komente jane keto? Te kam inat e te urrej se sje me mu dhe je kurve? Po kurva esht me e ndershme se ju ore se prap kurve ngelet edhe kur eshte me ty edhe kur nuk eshte me ty ne krevat. Hedh gazeta nje si gjasme lajm per tabele qitje me pa sa kurva do gjujn ne dhjete edhe ju o burra fustanin ne brez dhe opa qitje ne tabele. qr sa idiot ka ky milet, sa duf e sa mllef. Po pse o shqipo me urrejtje ju kane ushqyer gjithe jeten?

  Reply to this comment
 15. Populli September 12, 12:30

  Epo pasi i lepiu bythen Saliut,tani do flasi siflet bytha e Saliut. Me thuaj me cilin rri te te them cili je ” Fytyre qeni mbetet fytyr qen.

  Reply to this comment
 16. asi September 12, 12:57

  Imagjinoni se si mund te transformohet nje tru,nga mulli per te bluar matematik-fizike,ne nje tru qe bluan politike.Nga ato qe i shkruan asaj vajze,shikojme se ai mulli ka ngecur,nuk bluan me.Kur nuk te del as prag pleqeria qe te behesh e sillesh si njeri,vaj medet per sojin e sorollopin tend.Te behesh shok me palokat e te marresh porosi nga kriminelet e ketij vendi,te kthehesh ne kobure,me 20 vjet shkolle,me e pakta do ishte se je i kapur,ose te kane kapur,te kane tredhur dhe duhet te kenaqesh duke i marre borxh veglat,shokeve blu.NEVERI.Edhe 80 vjece te isha do te te beshtyja.Shpresoj.

  Reply to this comment
 17. lori September 12, 14:28

  Nje nga aresyet se perse urrejtja e E.Rames eshte per E.Hoxhen eshte se s’la katunare e maloke pa shkolle te larte ,ç’ka beri te mundur edhe ngrenien e kokes se tij po nga kjo shtrese e shoqerise !Nuk mund te bente perpara Shqipëria pa civilizimin e qyteterimin e shoqerise ç’ka e vuan edhe sot me kuadrot e larte te asaj kohe si mal.Sali qe ka shitur ç’do vlere njerezore e katunari mallakastriot Kaqi qe ka shitur ç’do vlere morale e virtyt!

  Reply to this comment
 18. edi September 12, 15:22

  tek kush kategori e fut veten ky KURVA?

  Reply to this comment
 19. . September 12, 15:27

  KETO LLOJ PALACOSH DUAN TE FUTEN NE CHAT VETEM ME PROVOKIME,POR JAM I MENDIMIT TI SHKERDHEJME FAMILJEN,MOTREN,GRUAN,VAJZEN ETJ QE TE FEQIN DORE,NGA PJESEMARRJA NE KETO DEKLARATA,PRA O BURRA ROBT KACIT BQ…

  Reply to this comment
 20. Po,Po September 12, 16:49

  Ne gjithe keto vite,qe militon ne PD, zonja qe mbuloi fytyren me gazete,per t`u fshehur prapa gishtit per gafen e turpeshme qe beri para gazetareve,vetem nje fjale te madhe ka thene : “……po s`e hengre kete mut,nuk ben dot karriere ne PD .” Kaci i Zi,e mban vazhdimisht gojen plot,me ate qe tha znj.Mehilli,se ndryshe Saliu ia ben si u a ka bere shume te tjereve,qe u ndodhin “aksidente”. Kjo e terrorizon fshatarin mallakastriot,prandaj qysh se u be dhender ne SHQUP,nuk le dite pa vjelle diarre nga goja.

  Reply to this comment
 21. Dardhari September 12, 16:51

  More Zoterinj po pse akuzoni DrPr KACIN ai i shkreti ska faj se shprehjet qe Jane te nje niveli te Rugacit ai I ka mare nga ai Muti tjeter Sali zaten prandaj ju bashkua PDse se gjeti veten aty
  Kemi dy DR PROFESORE njeri SALIU dhe tjetri KACI I ZIU

  Reply to this comment
 22. HASAN September 12, 17:58

  O QELBESIRA ISLAM KE QENE JE DHE DO TE JENI PUTANE

  Reply to this comment
 23. miku September 12, 20:14

  Ne veten tende o Kac po te isha, kur lexoj keto komente ( qe jane mendime qe duhet ti shumezosh me 10.000) do te isha larguar nga ky vend, apo e shumta nuk do te isha me deputet, apo do te mbyllesha ne ndojne manastir ( ti konvertohesh kollaj se ja ke marre doren) dhe do ta ngrysja aty jeten.
  HABITEM QE NUK TE BEJNE PERSHTYPJE.

  Reply to this comment
 24. SuloKapedani September 12, 21:01

  Pikerisht se ky koqezi ka luajtur nga fiqiri dhe nuk ishte me ne terezi partia sociliste e petjashtoi nga radhet e saj.Ketij doktori trap nuk i ka ngelur me ne tru neurone ,protone a ç’fare derdellis ky.Ketij i eshte bere kaptina dyst taban,i jane rrafshuar rrudhat dhe ska se si te gjykoje me.Mos ja vini veshin se eshte ne vathen e saleshit.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?