FOTO: Gjakovari që i ka vendosur ujkut emrin… Donald Trump

January 29, 2018 19:47

FOTO: Gjakovari që i ka vendosur ujkut emrin… Donald Trump

Kur Hysni Rexha nga Kosova bëri ëndrrën e tij realitet duke marrë 4 ujqër të egër për t’i rritur dhe për t’i zbutur, ai ishte në dilemë për emrat që do i vendoste.

Por duket se tashmë njërit ja ka gjetur emrin dhe i ka vendosur emrin e presidentit amerikan Donald Trump. Pikërisht në lidhje me këtë vendim të shqiptarit nga Gjakova ka shkruar edhe agjencia e lajmeve Reuters.

“Unë admiroj presidentin Trump, pasi ai ka shumë energji, jep urdhra dhe është trim. Prandaj e kam quajtur ujkun tim Donald Trump sepse ai bën të njëjtat gjëra. Ai nuk bën atë që bëjnë të tjerët, pasi ka stilin e tij dhe bën misionin e tij”- thotë Hysni Rexha, shkruan Reuters. e.k/ dita/

January 29, 2018 19:47
Komento

1 Koment

  1. demo January 30, 20:20

    Do t`ja lexojme lajmin ne gazete edhe ketij.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*