Ribery hedh fanellën e Bayernit, drejtuesit e kërcënojnë

September 13, 2017 10:43

Ribery hedh fanellën e Bayernit, drejtuesit e kërcënojnë

Bayerni ka arritur një fitore të pastër në ndeshjen e djeshme ndaj Anderlehtit, duke konfirmuar se në Champions do të jetë pretendent për të fituar.

Por, situata në skuadrën e drejtuar nga Ancelotti nuk duket aspak pozitive dhe kjo për shkak të sjelljes së lojtarëve.

Francezi Ribery u zëvendësua dje në minutën e 78’ dhe një gjë të tillë nuk e ka pritur aspak mirë.

Ai është parë mjaft i irrituar gjatë momentit që po i drejtohej stolit duke flakur edhe fanellën.

Drejtori sportiv i Bayernit, Hasan Salihamidzic është shprehur: “Këto gjëra nuk duhet të ndodhin te Bayerni, kështu nuk është në rregull. Por, do të flasim edhe për këtë çështje”.

 

September 13, 2017 10:43
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*