Rihana dhe Keit, të zhveshura së bashku (Foto)

Redaksia Online February 22, 2013 16:21

Rihana dhe Keit, të zhveshura së bashku (Foto)

Që Rihana i ka qejf shfaqjet pak erotike, kjo dihet. Por duket se këtë radhë ka gjetur shoqen e duhur, pasi tashmë është shfaqur me Keit Mosin në set fotografik për Revistën “V” (V Magazine).

Këngëtarja e Diamantëve, 25 vjeçe dhe ikona britanike e modës, 39 vjeç, janë shfaqur të zhveshura në një set fotografik nga Mario Testino.

rih kate

rih kate1

Kate

Rihana

Redaksia Online February 22, 2013 16:21
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*