Rihana, provokuese në fotot e reja (FOTO)

Redaksia Online February 5, 2013 12:17

Rihana, provokuese në fotot e reja (FOTO)

Shfaqja e saj e fundit në një kopertinë reviste është ajo në “Rolling Stones”, ku këngëtarja e famshme foli edhe për pajtimin me ish-të dashurin, Chris Brown. Rihana ka sjellë një tjetër set fotografik, të realizuar nga fotografi Terry Richardson. 24-vjeçarja shfaqet duke mbajtur në dorë një cigare të ndezur dhe e veshur me një këmishë nate të bardhë. Ajo që të bie në sy në foto provokuese është mungesa e reçipetave, një fakt që e karakterizon Rihanën shpesh edhe në daljet publike.

1 22345

 

Redaksia Online February 5, 2013 12:17
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?