Rikthehen maskat në Korçë, dhunohen dhe grabiten dy persona në rrugë

March 7, 2018 22:26

Rikthehen maskat në Korçë, dhunohen dhe grabiten dy persona në rrugë

Një grabitje me armë ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në periferi të qytetit të Korçës.

Pre e personave të maskuar dhe të armatosur, këtë herë kanë rënë dy persona që udhëtonin me një automjet.

Grabitësit kanë dhunuar dy shtetasit në fjalë, e më pas iu kanë marrë edhe automjetin për t’u larguar nga vendi i ngjarjes.

Forca të shumta policie kanë shkuar në vendngjarje, ndërsa po punohet për kapjen e autorëve.

o.j/dita

March 7, 2018 22:26
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*