Rikthehen reshjet e shiut

March 23, 2020 08:50

Rikthehen reshjet e shiut

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do sjellin reshje shiu thuajse në të gjithë territorin.

Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rënie të ndjeshme ku do të variojnë: në zonat malore, nga -4ºC në 06ºC, në zonat e ulëta nga 02ºC në 14ºC dhe në zonat bregdetare nga 06°C në 14ºC.

Era do të fryjë në drejtim Verilindor, ndërsa forca e valëzimit në det pritet të jetë deri në 5 ballë.

O.J/DITA

March 23, 2020 08:50
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim