Rikthehet Artan Lame

April 23, 2016 20:07

Rikthehet Artan Lame

Me rastin e mbledhjes së Asamblesë së Përgjithshme të Partisë Socialiste që zgjodhi sot kryesinë, ra në sy rikthimi i drejtorit të ALUIZNI-t Artan Lame, pas operacionit delikat ne zemër dhe momenteve të vështira që kaloi.

Lame pak ditë më parë kritikoi dhënien e lejes së një pallati nga Edi Rama në qendër të Tiranës mbi tyrben historike të Kapllan Pashës.

Lame është anëtar i Asamblesë së Përgjithshme dhe u rishfaq sot pas një mungesë relativisht të gjatë në publik.

April 23, 2016 20:07
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim