Rikthehet bora në Dibër

January 23, 2019 09:43

Rikthehet bora në Dibër

Mesnata ka rikthyer reshjet e borës në qarkun e Dibrës.

Trashësia e borës në disa njësi ka arritur në 15 cm, teksa zonat e thella janë të izoluara .

Raportohet se të bllokuara nga reshjet e borës janë  Lura, Kalaja e Dodës, Selishta, Osteni dhe Trebishti.

l.h/ dita

January 23, 2019 09:43
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim