Rikthehet Briseida Shehaj, merr në dorë drejtorinë e rëndësishme

March 28, 2018 19:21

Rikthehet Briseida Shehaj, merr në dorë drejtorinë e rëndësishme

 

Briseida Shehaj është vendosur në krye të Task-Forcës për Bregdetin.

Posti i ri i Shehaj u publikua gjatë një deklarate të kreut të ALUIZNIT, Artan Lame, ku ky i fundit përmblodhi problematikat në institucionet e ZQRPP mbi çështjen e regjistrimeve të tokave bujqësore.

Pas rreshtimit të të gjitha anomalive mbi këtë çështje, vihet re se të gjitha materialet e shkeljeve do t’i kalojnë Task Forcës, e cila drejtohet nga Briseida Shehaj.

Shehaj ka mbajtur më përpara postin e drejtoreshë së Tatimeve dhe Agjencisë Shqiptare të Zhvillimit të Investimeve.

a.s/dita

March 28, 2018 19:21
Komento

6 Komente

 1. ela March 28, 19:37

  Kjo eshte prej floriri,lum kush ja mer te mirat,hajde shtet hajde,ik o qerou sa me pare me gjith qelbesirat e rames

  Reply to this comment
 2. Plaku Xhuxhumaku March 28, 20:51

  Ku qendron problemi ketu? Eh? Ku qendron problemi???

  Reply to this comment
 3. info analitike March 28, 20:59

  Pasi u dallua per vjedhje e skandale ne krye te tatimeve dhe ne Ministrine e Ekonomise tani pritet te shkelqeje dhe ne detyren e re. Kjo eshte simboli i fytyres se rilindjes.

  Reply to this comment
 4. edi March 28, 22:40

  Këta janë sekserët e partisë. Karta shumëpërdorimshe.

  Reply to this comment
 5. zeriaresyes March 28, 23:31

  nese keni vendosur kete person asgje nuk do te ndryshoj kush vodhi nuk do i hyje asnje gjemb ne kembe prej kesaj femre. Mjere ky vend …..

  Reply to this comment
 6. vlora.vlora March 29, 12:14

  e vune prape kete idioten ,Kryeminister bythe

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*