Rikthehet dimri, reshje shiu dhe bore në gjithë vendin (FOTO)

April 5, 2015 19:17

Rikthehet dimri, reshje shiu dhe bore në gjithë vendin (FOTO)

Kur dukej se tashmë dimri kishte ikur, dita e sotme ka treguar të kundërtën.

Veriu dhe verilindja janë përfshirë në mënyrë të papritur nga rreshje të shumta bore.

Ndërkohë, në Shqipërinë e mesme dhe atë të jugut ka rënë shi gjatë gjithë ditës.

Për këtë arsye, në disa sona të vendit ka pasur probleme.

Në Rrugën e Kombit ka pasur probleme me qarkullimin, ndërsa në Elbasan, Librazhd, por dhe Durrës, ka pasur probleme me furnizimin me energji elektrike.

April 5, 2015 19:17
Komento

3 Komente

 1. Anna April 5, 23:01

  Obobooo qe do te vete ne shqiperi javen qe vjen…..shpresoj te permiresohet …..tirana me shi

  Reply to this comment
  • Edvin Rama and Saliu April 6, 09:23

   O edvin? M’fiku për protestat ky moti i keq! Edvini : bëji brënda bunkartit tim? Saliu: nuk kan valë mikrofonat dhe kamerat atje? Edvini: jepja xhozit t’i mbajë jashtë bunkartit ku ka valë! Saliu: po ku me e pa ftyrën time ato kamerat? Edvini: ti zërin e ke tmrekullueshëm ,çe do fytyrën? Saliu: mir e ke edvin,zani im duhet,ata militantat e mi kan’ qejf me ulêri ! Edvini : tash je pallë,desha me than tani dukesh si skanderbegu me pallë. Ika se më shpëtoi shurra? Saliu: nga un ju pshton shurra tgjithve! Ta futa edvin, nxir Ballën tani me msha mue e tvena baras!

   Reply to this comment
 2. Edvin Rama and Saliu April 6, 09:23

  O edvin? M’fiku për protestat ky moti i keq! Edvini : bëji brënda bunkartit tim? Saliu: nuk kan valë mikrofonat dhe kamerat atje? Edvini: jepja xhozit t’i mbajë jashtë bunkartit ku ka valë! Saliu: po ku me e pa ftyrën time ato kamerat? Edvini: ti zërin e ke tmrekullueshëm ,çe do fytyrën? Saliu: mir e ke edvin,zani im duhet,ata militantat e mi kan’ qejf me ulêri ! Edvini : tash je pallë,desha me than tani dukesh si skanderbegu me pallë. Ika se më shpëtoi shurra? Saliu: nga un ju pshton shurra tgjithve! Ta futa edvin, nxir Ballën tani me msha mue e tvena baras!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*