Rikthehet i nxehti afrikan temperaturat mbi 41°C

August 1, 2017 13:31

Rikthehet i nxehti afrikan temperaturat mbi 41°C

Java e parë e gushtit do të rikthejë të nxehtin afrikan me temperatura që arrijnë mbi 41°C.

Sot dhe nesër pritet që temperaturat të shënojnë vlerat maksimale, ndërsa sinoptikantët thonë se edhe netët do të jenë të nxehta.

Ndërsa përgjatë muajit gusht edhe pse temperaturat do të ulen me disa gradë, do të vijojë mungesa e reshjeve të shiut.

August 1, 2017 13:31
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*