FOTO: Rikthehet në Cocachella 2018 mbretëresha Beyonce

April 15, 2018 20:57

FOTO: Rikthehet në Cocachella 2018 mbretëresha Beyonce

 

Beyonce rimori skenën për shfaqjen ditën e shtunë në Coachella 2018, pasi vitin e kaluar ju desh ta anulonte pjesëmarrjen e për shkak të shtatzënisë me binjakët e saj.

E djeshmja ishte një natë historike për të gjithë ata që ishin pjesë e Coachellas.

Beyonce ishte e shoqëruar nga banda e Child of Destiny dhe nga bashkëshorti i saj Jay-Z. Mbretëresha dukej fantastike me kostumet e saj të ndryshme.

l.h/ dita

 

 

April 15, 2018 20:57
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*