Rikthehet Telebingo Shqiptare, surprizat e shortit të 17 Shtatorit

September 9, 2017 16:34

Rikthehet Telebingo Shqiptare, surprizat e shortit të 17 Shtatorit

 

Rikthehet Telebingo Shqiptare.

Ne daten 17 Shtator shorti i pare i sezonit te ri vjen me supermakinen qe do te jepet patjeter me nje pergjigje telebingo dhe jo alo.

Mos e humbisni shansin te beheni pjese e ketij shorti.

Mjafton te blini nje bilete telebingo dhe te sfidoni fatin tuaj…:)

 

September 9, 2017 16:34
Komento

1 Koment

  1. lalai September 9, 17:53

    Rrikthehen Hajdutet…….

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin