“Rilindja” udhëton drejt Korçës

Redaksia Online March 23, 2013 11:53

“Rilindja” udhëton drejt Korçës

Kreu i PS-së lajmëron përmes rrjeteve sociale se stacioni i radhës i Rilindjes do të jetë Korça. Pas prezantimit në Shkodër dhe Dibër, programi elektoral i PS-s do ta shpaloset para qytetarëve korçarë.

“Sot në 16.00 live tv Konferenca Rajonale e Programit në Korçë. Pas interesimit të jashtëzakonshëm në Shkodër e Dibër të shohim Korçën :-)”, shkruan Rama në Tuiter dhe Facebook.

Redaksia Online March 23, 2013 11:53
Komento

13 Komente

 1. Merita March 23, 12:01

  Nga Korca, Parisi i vogel ku sot ka me shume nevoje per nje rilindje te vlerave te saj te cilat jane shitur si cdo gje qe Ridvan Bode shiti nga ky vend.

  Reply to this comment
  • tiku March 23, 22:22

   Korca e mrekullueshme e harruar nga kjo qeveri ashtu si dhe cdo vend tjeter i shqiperise.

   Reply to this comment
   • Gleni March 24, 01:46

    Korca eshte nje qytet ku programi Rilindje do te pranohet dhe do te perkrahet masivisht nga korcaret. Qeveria i ka lene ne harrese vetem per faktin qe bashkine gjithemone e ka fituar PS. Qeveria ka deshtuar per tu sherbyer qytetareve te saj ne shqiperi, korcaret nuk i quan fare korcare. Nga korca do vije nje pergjigje derrmuese per saliun.

    Reply to this comment
   • roni March 24, 02:05

    Shpresa per zhvillimi eshte Rilindja, Korca do jete lokomotiva e fitores se ketij programi.

    Reply to this comment
   • Klodi March 24, 02:17

    Besojme tek programi Rilindja dhe tek lideri edi rama. Syte i kemi tek ai sepse ai na ndricoi rrugen, ai na hapi syte. Alternativa qe parashtron ai eshte nje zgjidhje e problemeve emergjente dhe nje strategji afatgjate e zhvillimit te vendit. Besojme tek Rama.

    Reply to this comment
  • eee March 23, 22:24

   Korca qe po duron nje luft mes pushtetit i cili i shpall luft te hapur pushtetit lokal,nuk e meriton kete nuk e meriton qe te shkaterrohet nga saliu dhe te punesuarit militant te tij.

   Reply to this comment
  • lini March 23, 22:26

   Erdhi dhe koha e korces qe te degjoj programin gjithperfshires e te mrekullueshem qe duhet thene se eshte akoma duke u punuar ne te, ne menyr qe cdo korcar te dije ku ta hedh voton me 23 qershor.

   Reply to this comment
  • Besnik March 24, 01:43

   Korca eshte nje qytet qe gjithemone ka treguar se di se ke te votoje. Kete gje ka treguar ne cdo zgjedhje se alternativa e saj e vetme ka qene PS. Edhe kete here do ta tregoje kete gje por edhe do ta thelloje me shume kete rezultat.

   Reply to this comment
 2. Lindi March 23, 12:02

  Korca nuk e meriton te perfaqesohet nga Bode dhe ortaket e tij ne pushtet. Korca meriton njerez te rinj dhe te motivuar.

  Reply to this comment
  • Elison March 24, 01:49

   Korca gjithemone ka treguar se voton personin qe punon per to. Prandaj ata kane kaq kohe qe votoje kryetarine tyre te bashkise. Edhe me 23 qershor ata do te votojne ata qe punojne per ta. Korces i duhen njerez puntore dhe jo hajduta dhe matrapaze si puna e bodes. Rilindja do vije me pare me korce

   Reply to this comment
 3. aiha March 23, 12:27

  Korca ka qene, dhe do te mbetet qyteti qe nuk do t’i toleroje asnjehere te paarsimuarit, injorantet, ata qe nuk kane deshire te ecin perpara dhe narcistiket, sic jane keta qe drejtojne sot Shqiperine. Ketyre, Korca dhe korcaret do t’i japin goditjen fatale me 23 Qershor.

  Reply to this comment
 4. herta March 23, 22:28

  Lajmi i mir i ketij programi duhet perhapur kudo,duhet te tregojm qe ne shqiperi ka ende shpres shqiperia ka potencial per te dal nga kjo humner ku e ka zhytur kjo qeveri. Por jane keto qeveritar qe nuk e duan kete zhvillim jane keto pasi nuk u leverdis per shkak te interesave personal.

  Reply to this comment
 5. eni March 23, 22:30

  Duhet nje rilindje ne cdo cep te shqiperis se saliu nuk ka lene asnje vend pa shkaterruar,kjo qe ka nisur duhet te vazhdoj ne te gjithe shqiperine.Bravo PS , opozit si kjo nuk kemi pare ndonjeher ne shqiperi , dhe kam besim se dhe ne pushtet do jeni po kaq te mire.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*