Rinis seanca parlamentare, opozita bllokon foltoren

October 5, 2017 18:15

Rinis seanca parlamentare, opozita bllokon foltoren

Pas katër ndërprerjesh dhe tensionesh në sallë dhe vendimit për përjashtimin e kreut të PD-së, Lulzim Basha, ka rinisur seanca e Kuvendit sipas njoftimit që bëri kryetari Ruçi.

Deputetët e opozitës qëndruan në sallë pa u larguar që prej orës 14 kur u bë edhe ndërprerja, në këto momente mësohet se kanë bllokuar foltoren.

October 5, 2017 18:15
Komento

1 Koment

  1. floriri i Bençes October 5, 19:26

    PD, pjella e Ramiz Alise, misioni i te ciles ka qene dhe eshte shkaterrimi i shtetit ligjor ne Shqiperi, pra shkaterrimi i kombit shqiptar.
    Dhurateshume e çmueshme per fqinjet tane qe na duan aq shume.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*