Rishfaqet për herë të parë Adriatik Llalla, i vetëm dhe pa bodigard…

January 23, 2018 17:32

Rishfaqet për herë të parë Adriatik Llalla, i vetëm dhe pa bodigard…

Rishfaqet për herë të parë pas largimit ish-kryeprokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla.

Llalla është fotografuar ditën e sotme në ambientet e një bari tek Kullat Binjake, teksa po pinte një kafe i vetëm dhe i pa shoqëruar nga bodigard. I veshur me një kostum blu të errët, Llalla shihet teksa flet në telefon brenda ambienteve të barit, raporton dielli online.

Vendin e Llallës tashmë e ka zënë Arta Marku e cila në pak javë ka bërë një sërë lëvizjesh në rang prokurorësh.

January 23, 2018 17:32
Komento

9 Komente

 1. Arber Iliri January 23, 17:38

  Shune ordiner.Tipa te tille e moren shtetin ne qafe per 20 e kusur vite.Beri goxha deme ne sistem me perulesine e mediokritetin e tij.Uroj te jene sa me pak persona te tille ne pozicionet e larta te shtetit.

  Reply to this comment
  • RIMI January 23, 18:06

   GABOHESH REND KUR MENDON KESHTU Z.ILIRI!DHALLET JANE MEKANIZMA QE VENDOSEN PER TE LUBRIFIKUAR MAKINEN VRASTARE TE KRIMIT!PERSE NUK BENE PYETJEN KUSH E VURI NE NE CRETHANA U VU KY MEKNIZEM I RADHES E NEN HIJEN E KUJT ,?KUSH E EMEROI KAPTERIN BUJAR,KRYEPREKURORIN DHALLE,TOTO LIKEN PRESIDENT KU FALEN E BEJENE BETIMIN KETO MONSTRA,??????????

   Reply to this comment
  • Une... ti... ne te gjithe... January 23, 21:34

   Rishfaqet leshet!! Ju keni dy muaj qe e ndiqnie me buk ne torbet per ti bere nje foto.

   Reply to this comment
 2. ??? January 23, 18:09

  Na lajmeroni kur te ngrihet per te shkuar ne banjo.

  Reply to this comment
 3. intelektuali January 23, 18:12

  Ky dallakuk duhet urgjentisht te hetohet se ka mashtruar me dipllomen e gjymnazit kur ka gjasa qe te mos kete bere as filloren.

  Reply to this comment
 4. Kris January 23, 18:40

  Nuk e di pse mu kujtua Tritani,preshi e kam fjalen! Si e largoi Berisha nga kryetar i PD kalonte ne rruge i vetem, fillikat, i heshtur dhe i menduar!Duke folur me vete nuk guxonte te ngrinte koken! U kthye u kthye njeriu servil dhe bedel pervers berishian!

  Reply to this comment
 5. spartaku January 23, 19:27

  Adriatik Llalla,ashtu si qen te shetis vetem,se ka bere krime,ka mbrojtur kryekriminelin Sali Berisha.

  Reply to this comment
 6. qytetari pa qytet January 23, 22:24

  E kujt I plasi k..i per kete hale. Ju dhjefsha gazeten me cfare mereni.

  Reply to this comment
 7. alphade January 23, 22:45

  Ky ,zoteria ,emrin e te cilit ,me qe me vjen ndot e neveri
  nuk po e permend por thjeshte ju them se ky gallof do te
  kete “bodigard” ne ” vilen” 313 ! Kaq kisha, nuk ia vlen te
  zgjatesh me nje debil me kartele…..!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*