Ristani dhe “ekipi” i tij numërojnë votat, Basha mund të rrijë i qetë

September 29, 2014 09:59

Ristani dhe “ekipi” i tij numërojnë votat, Basha mund të rrijë i qetë

Duke qenë se Kuvendi Kombëtar i PD-së nuk ka prodhuar asgjë politike, mediet janë marrë me detaje të tjera.

Një prej këtyre detajeve ka të bëjë me grupin numërues të votave për Këshillin Drejtues të PD-së.

Interesant është fakti se procesi i numërimit të votave është drejtuar nga Arben Ristani.

Dhe për më tepër, në grupin numërues të votave, një pjesë e mirë e tyre ka bërë pjesë në stafin e Arben Ristanit gjatë kohës që ai ishte në krye të KQZ-së.

Pra, Basham und të rrijë i qetë.

Edhe këtë radhë, Arben Ristani do të nxjerrë rezultatin dhe fituesit që i interesojnë atij.

Ashtu siç ndodhi në rastin e zgjedhjeve për Bashkinë e Tiranës, kur Ristani e ndihmoi që të zgjidhej kryebashkiak.

September 29, 2014 09:59
Komento

4 Komente

 1. ivani i madh September 29, 11:06

  ky Ristani ky hajvani rezik ta nxjere fituse Griden me shume se Mu(T)lin qe i ri prane . Keshtu mendon Berisha mjaft me gomere si Muli , Kaci. Halimi , e Srazmiri nga keto gomarica ndofta i del PD nga hiri.

  Reply to this comment
 2. Fat man September 29, 11:28

  Persona qe duhet te jene ne burg, vazhdojne aktivitetin e tyre te tradhetarit, spiunit e te b.q. si pijaneci ordiner Ristani.

  Reply to this comment
 3. ismeti September 29, 13:26

  e dim si i numron ristaniqi

  Reply to this comment
 4. lulzim basha September 29, 14:31

  Po une sa te kem Ristanin nuk e vras mendjen hic se nuk ka kuvend qe me rrezon si do qe te behen zgjedhjet.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*