PD, Ristani në garë me Selamin e Alibeajn për sekretar organizativ

November 7, 2014 10:41

PD, Ristani në garë me Selamin e Alibeajn për sekretar organizativ

Arben Ristani do të kandidojë për postin e sekretarit të Përgjithshëm në PD.

Përballë Ristanit pritet të jenë Eduard Selami dhe Enkelejd Alibeaj.

Edhe pse kandidaturat e tyre nuk janë zyrtarizuar ende, duket se tashmë ata kanë nisur fushatën.

Të tre kandidatët janë duke u përpjekur të bindin anëtarët e Këshillit Kombëtar, që të votojnë ata.

Ndërkohë, mësohet se Kryesia e PD do të përbëhet nga plot 80 persona.

November 7, 2014 10:41
Komento

9 Komente

 1. doni November 7, 10:54

  bir selmani nenes ke te qaj me par

  Reply to this comment
  • red November 7, 11:41

   te fitoj Kostandin Ristani. Ai qe vret me kobure votat e miletit

   Reply to this comment
  • Indrit November 7, 18:53

   ahahaha sa i papame ky cift DOLCE GABBANA e pede-s,kete mix toksik as shkenca nuk e krijon dot por ama luli+saleshi po ja kan arritur,nuk ka mo gjo e nyte per kete vend me keta plera qe perfaqesojne vetem familjen serbe berisha,sjane ndigjuar ndonjehere keto 2-fytyra te flasin per elektoratin e zones qe i voton..

   Reply to this comment
 2. lala November 7, 11:22

  Doli prap deputeti hajdut i enrgjise.E pagoi damin qe i shkatoi shtetit?

  Reply to this comment
 3. Shqipo November 7, 11:51

  Nuk e di kush eshte me bajge nga keta te tre.E PD shpreson se do kthehemi ta votojme perseri???

  Reply to this comment
 4. arber November 7, 11:59

  EDUARD SELAMI -SEKRETAR I PERGJITHESHEM,DHE KANDIDAT PER KRYETAR BASHKIJE I TIRANES…….

  Reply to this comment
 5. . November 7, 16:04

  Kuksi … ha,ha,ha,ha

  hajde kush do “hallva” hajde …. kemi “hallva” te mira !

  Reply to this comment
 6. koco November 7, 18:30

  Eduart Selami gjithesesi eshte me i sakte dhe me i moderuar , pa cka se ne ate bande kriminale te gjithe jane te menderosur dhe te pa deshiruar , jane te dale boje funderina . Edhe nje here Eduardi ka me ndeyshe Integritet dhe pervoje e kapacitet .

  Reply to this comment
 7. iri November 8, 06:45

  Me sekretar Ristanin, p.d.e ka te sigurt ecjen perpara drejt gremines , si kryetari edhe sekretari jane te penalizuar si kriminele hajdute e vrases.Perpara , perpara me Saliun prapa ne prapaskene,,,,,,,,,,,,,,,!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*