Rita ekspozon të dashurin e ri (FOTO)

July 17, 2014 11:34

Rita ekspozon të dashurin e ri (FOTO)

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Orë, nuk humbi shumë kohë pas ndarjes me Calvin Harris, për të gjetur një të dashur të ri.

Tashmë ajo ndodhet në krahët e reperit Tommy Hilfiger dhe ka vendosur të shfaqet publikisht me të.

Rita është fotografuar teksa ka zbarkuar në Los Angelos me të dashurin e ri, dhe dukej shumë e lumtur./b.l

 

Budding romance: It looks like the singer's relationship with Tommy Hilfiger's son is getting serious

Old Hollywood glamour: Rita was sporting a red headscarf that matched her lipstick and large sunglasses

Moving on: Rita began dating the 23-year-old rapper after her split from Calvin Harris last month

Dressed up for her flight: Rita was also sporting a pretty black midi dress and matching studded ankle boots

Little Red Riding Hood: Rita's striking scarlet shawl wasn't the most conventional travel attire by any meansLittle Red Riding Hood: Rita's striking scarlet shawl wasn't the most conventional travel attire by any means

Smoking hot romance: Ricky cemented his 'bad boy' reputation by lighting up a cigarette as soon as he left the airport

Globe trotting: The Radioactive hitmaker performed in Berlin last week before travelling to Budapest and then onto LA

July 17, 2014 11:34
Komento

6 Komente

 1. Eri July 17, 11:45

  Eshte Ricky Hil i dashuri i ri i Rita Ora, djali i stilistit Tommy Hilfiger.

  Reply to this comment
 2. trimi July 17, 13:36

  ky edhe ne foto pasaporte ka dale me cigare ne goje 😛

  Reply to this comment
 3. stine July 17, 14:01

  Me Mire Kurva e Kosoves, ska len me garthe e shkopinj pa hip

  Reply to this comment
 4. nyc July 17, 16:25

  Po tag te shallit pse nuk ia hequr Rita apo e ke blere sa per fotot dhe do e kthesh prape

  Reply to this comment
 5. Naci July 18, 08:55

  Rito shka je kah ba qiko qishtu se vallai na e zive ftyren…po besa shijo qetash si je zog se kur te bahesh pule …….Rito me at zezakin pse u ndave se besa i mire ishte, apo te qelloi me … te vogel

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*