Rita Ora erdhi, dhe ja një foto me lali Erin

June 3, 2018 20:29

Rita Ora erdhi, dhe ja një foto me lali Erin

 

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka mbërritur në Tiranë pak para koncertit në sheshin “Skënderbej” dhe i pari që ka takuar është kryebashkiaku Veliaj.

Eleni Ora, motra e Ritës ka publikuar një fotografi me kryebashkiakun Erion Veliaj dhe me këngëtaren e njohur në Tiranë.

Ndryshe nga kohët e fundit, Rita është shfaqur me një “look” ndryshe, teksa shihet me flokë të kuqe.

Nga fotot e publikuara nga motra e saj, mësohet se familja Ora ka udhëtuar me një avion privat drejt Tiranës. Ylli i muzikës shoqërohej po ashtu nga disa truproja personale.

Pas Ermal Metës, Rita Ora është këngëtarja e dytë me origjinë shqiptarë, që do të mbajë koncert në ‘Sheshin Skënderbej’.

l.h/ dita

June 3, 2018 20:29
Komento

4 Komente

 1. Lala June 3, 21:11

  Ndjehem mire dhe krenar.Te na rroje rinia shqiptare dhe suksese ngado qe eshte!Kur je ne kurbet i shikone pak me ndryshe ngjarjet.

  Reply to this comment
 2. Dashi June 3, 21:58

  Po mire moj Merita Margarita e Ingliterres, major shkruhet moj xhane? Apo mayor?

  Reply to this comment
 3. Arben June 3, 22:13

  Keto foto te lali dhjerit say na

  Kushtuan more Aman.

  Jo per gje ja bejma hallall atoj DHE

  shokut edver Po sa per ta ditur.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*