Rita Ora kalon natën në hotelin e Chris Martin

July 20, 2016 11:39

Rita Ora kalon natën në hotelin e Chris Martin

Pasi ndoqi koncertin e Chris Martin në New Jeresy, këngëtarja shqiptare Rita Ora është parë të festojë në orët e vona bashkë me rokerin. Në fakt nisi si një festë normale, ashtu siç jemi mësuar të shohim gjithnjë këngëtaren, derisa mëngjesin tjetër 25-vjeçarja u pa të dalë nga hoteli ku qëndroi edhe Martin. Në fakt të gjithë filuam të bëheshim konfuz për ate që thuhet të ketë ndodhur mes dy këngetareve.

Kohët e fundit Rita është përfolur për një lidhje të mundshme me Lewis Hamilton por ende nuk është konfirmuar asgjë. Ndërsa sa i përkete karrierës artistike, krijuesja e hitit ‘I Will never Let you Down’, është duke punuar shumë për albumin e saj të ri. Kujtojmë se Rita nuk i përktë më labelit Roc Nation të JayZ, dhe nga gjyqi me reperin doli e fituar

Rita Ora ka firmosuar një kontratë me Atlantic Records, nga bashkepunimi me të cilët është shumë e kënaqur deri tani.

Edhe përse Jay Z e bëri emrin e Ritës të famshëm në të gjithë botën, marrëdhëniet e tyre u krisën që kur këngëtarja zbuloi se këngët hite Jay i dorëzonte fillimisht tek Rihanna, dhe nëse asaj nuk i pëlqenin atëherë ja sugjeronte Rita Orës.

2 3 4 5 6 1

July 20, 2016 11:39
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?