Rita Ora mbërrin në Tiranë, fillimisht viziton…

June 2, 2018 21:19

Rita Ora mbërrin në Tiranë, fillimisht viziton…

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, e cila do të mbajë ditën e nesërme një super koncert në “Sheshin Skënderbej”, ka mbërritur sot në kryeqytet.

Menjëherë sapo ka ardhur në Tiranë, Rita Ora duket se i është drejtuar menjëherë një pastiçerie, dhe kjo është bërë e ditur nga një foto e postuar e motrës së saj, Elena Ora, në Instastory.

Epo nuk i vëmë faj motrave Ora, është tepër e vështirë t’u rezistosh ëmbëlsirave!

s.a/dita

June 2, 2018 21:19
Komento

13 Komente

 1. C'a bohet kshtu June 3, 00:21

  Edhe shoqe po te ishin do te ngjanin pak jo me motra, nuk kane asnje tipar te perbashket.
  Rita megjithese e lyer dhe zhgryer me mire me thene e stukuar, duket si nje gabele apo zezake me hunde te gjere, dreqi e din se me cfare jevgu e ka zene e ema ne Kosove, ku ata perbejne me shume se gjysmen e popullsise, kjo vertetohet edhe me dellin qe ka per muzike.

  Reply to this comment
 2. Arben June 3, 05:08

  Me breke apo pa breke ka ardhur?

  Reply to this comment
 3. ciljeta me damar jevgu June 3, 09:00

  filluan shpellaret e saliut te shajne.

  Reply to this comment
 4. Epo kjo pune! June 3, 11:18

  thoni more nje fjale te mire se e kemi gjak dhe ne tregojme fisnikeri me boten dhe behemi llapaqener koti me tonin. Respekte moj bije dhe kalofsh mire ne Shqiperi se eshte vendi jot.

  Reply to this comment
 5. ganja June 3, 14:33

  xhelozia ju shkatrroj o shqiptare te shiperise
  un jam nga kosova por nuk po ju kuptoj pse kaq shum urrejtje ne ju duam dhe ju respektojm .

  Reply to this comment
  • Aleksander June 3, 20:49

   Mos e merr seriozisht ganja ! I kemi edhe ne buzhalet tane ketu ne Shqiperi .Pyll pa derra s’ka .Suksese Rites e gjithe talenteve shqiptare qe na bejne te ndihemi krenare .

   Reply to this comment
 6. Lida Al June 3, 16:27

  Ju moderatoret nuk duhet t’u jepni hapesire ne median tuaj ketyre njerezve negative, injorante dhe njekohesisht te liq, per te shkruar cfare ju vjen nga prapanica. Lerini te vjellin helmin e tyre, vetes e tyre. Keta nuk jane njerez, por gjarperin.j qe duan vetem te helmojne. E tmerrshme si jetojne keta njerez me kete ligesi kaq te madhe ne trup e shpirt. Ne c’gjiriz jane rritur?!

  Reply to this comment
 7. ALBAN DEGA June 3, 19:05

  FILLIM I MBARE. !

  – Te kendofte gjithmone zemra e talenti o bija e motra jone shqiptare e nderuar Rita Ora !
  – Jeto per te kenduar e per te na nderuar !

  – Nga Alban Dega, Nju Jork

  Embelsirat e popullit te vet, nderi I shqiptarise me zerin, shpirtin dhe talentin e vet e filluan nga Embelsirat e duarve dhe mjeshterise se popullit e kombit te vet ne zemren e tij, Tirane !
  Rita Ora eshte krye ambasadorja e popullit e kombit shqiptar kudo ne Bote !
  Nje fillim i mbare!
  Me kembe te mbare ne cdo hap te jetes tende o bija dhe motra jone.e nderuar ne mbare Boten Rita Ora !
  Te kendofte gjithmone zemra e talenti!
  Te ndricofte gjithnje emri dhe arti!
  Jeto per te keduar e per te na nderuar !
  Amen !

  Reply to this comment
 8. Alban Dega June 3, 19:11

  Ne vend te nje urimi

  FILLIM I MBARE. ! MIRESERDHE !

  – Te kendofte gjithmone zemra e talenti o bija e motra jone shqiptare e nderuar Rita Ora !

  – Jeto per te kenduar e per te na nderuar !

  – Mireserdhe ne zemren e kombit tend Tirane !

  – Nga Alban Dega, Nju Jork

  Embelsirat e popullit te vet, nderi I shqiptarise me zerin, shpirtin dhe talentin e vet e filluan nga Embelsirat e duarve dhe mjeshterise se popullit e kombit te vet ne zemren e tij, Tirane !
  Rita Ora eshte krye ambasadorja e popullit e kombit shqiptar kudo ne Bote !
  Nje fillim i mbare!
  Me kembe te mbare ne cdo hap te jetes tende o bija dhe motra jone.e nderuar ne mbare Boten Rita Ora !
  Te kendofte gjithmone zemra e talenti!
  Te ndricofte gjithnje emri dhe arti!
  Jeto per te kenduar e per te na nderuar !
  Amen !

  Reply to this comment
 9. Alban Dega June 4, 00:36

  UROJ QE PRONARI TE JENE TREGUAR
  TE ZGJUAR DHE BUJAR SHWIPTAR

  – DHE NJE SUGJERIM VELLAZEROR….!

  Nese ka urdheruar dicka ne ate embeltore bashke me motren uroj t’ia kene dhene faturen 00,09, sic veproi nje miku im qe punon si manaxher i nje restauranti te njohur ne Londer!
  Ishte nje dreke solo. Fatura ishte rreth 750 sterlina megjithe tipin….
  Manaxheri ia paguan nga xhepi i tij dhe i thote ksmarierit te VIP- ve tia conte faturen 00,00!
  Kur hap kapaket e fatures ai gjen brenda nje cek personal te Rita Ores me vlere 5:000 sterlina per Restorantin.
  Kur pronari e merr vesh te verteten, i paguan manaxherit shqiptar 3250 sterlina per mprehtesine dhe bujarine e tij !
  Meqe turneun e pare ne Shqiperi Rita Ora e filloi nga kjo embeltore do te ishte ne nderin e te miren e pronarit qe pasi te merrte paraprakisht pelqimin ligjor te Rita Ores ti vinte Embeltores se tij emrin e saj !?
  Kurrsesi pa e pyetur dhe marre miratimin dhe pelqimin e saj se perndryshe do ti dale dardhe e rende me vone !
  I vetmi shperblim qe kerkoj per kete sugjerim eshte qe fatura ime te jete zero sikur ti gllaberoj krejt embelsirat e ASAP dite !
  Te siguroj se nuk do te dalesh i humbur!
  Po ashtu te farantoj se nuk do te dalish i fituar!
  A e di pse !?
  Jam diabetik dhe e kam te ndaluar rreptesisht nga mjeku perdorimin e tyre !!!
  Por emri i Rita Ores nese ajo pranon do ta shumefishonte klientelen shqiptare por sidomos ate te turisteve dhe vizitoreve te huaj!

  Reply to this comment
 10. Alban Dega June 4, 00:54

  UROJ QE PRONARI TE JETE TREGUAR
  I ZGJUAR DHE BUJAR SHQIPTAR !

  – DHE NJE SUGJERIM VELLAZEROR….!

  Nese ka urdheruar dicka ne ate embeltore bashke me motren uroj t’ia kene dhene faturen 00,09, sic veproi nje miku im qe punon si manaxher i nje restauranti te njohur ne Londer!
  Ishte nje dreke solo. Fatura ishte rreth 750 sterlina megjithe tipin….
  Manaxheri ia paguan nga xhepi i tij dhe i thote ksmarierit te VIP- ve tia conte faturen 00,00!
  Kur hap kapaket e fatures ai gjen brenda nje cek personal te Rita Ores me vlere 5:000 sterlina per Restorantin.
  Kur pronari e merr vesh te verteten, i paguan manaxherit shqiptar 3250 sterlina per mprehtesine dhe bujarine e tij !
  Meqe turneun e pare ne Shqiperi Rita Ora e filloi nga kjo embeltore do te ishte ne nderin e te miren e pronarit qe pasi te merrte paraprakisht pelqimin ligjor te Rita Ores ti vinte Embeltores se tij emrin e saj !?
  Kurrsesi pa e pyetur dhe marre miratimin dhe pelqimin e saj se perndryshe do ti dale dardhe e rende me vone !
  I vetmi shperblim qe kerkoj per kete sugjerim eshte qe fatura ime te jete zero sikur ti gllaberoj krejt embelsirat e ASAP dite !
  Te siguroj se nuk do te dalesh i humbur!
  Po ashtu te farantoj se nuk do te dalish i fituar!
  A e di pse !?
  Jam diabetik dhe e kam te ndaluar rreptesisht nga mjeku perdorimin e tyre !!!!

  Reply to this comment
 11. Alban Dega June 4, 08:26

  UROJ QE PRONARI TE JENE TREGUAR
  TE ZGJUAR DHE BUJAR SHWIPTAR

  – DHE NJE SUGJERIM VELLAZEROR….!

  Nese ka urdheruar dicka ne ate embeltore bashke me motren uroj t’ia kene dhene faturen 00,09, sic veproi nje miku im qe punon si manaxher i nje restauranti te njohur ne Londer!
  Ishte nje dreke solo. Fatura ishte rreth 750 sterlina megjithe tipin….
  Manaxheri ia paguan nga xhepi i tij dhe i thote ksmarierit te VIP- ve tia conte faturen 00,00!
  Kur hap kapaket e fatures ai gjen brenda nje cek personal te Rita Ores me vlere 5:000 sterlina per Restorantin.
  Kur pronari e merr vesh te verteten, i paguan manaxherit shqiptar 3250 sterlina per mprehtesine dhe bujarine e tij !
  Meqe turneun e pare ne Shqiperi Rita Ora e filloi nga kjo embeltore do te ishte ne nderin e te miren e pronarit qe pasi te merrte paraprakisht pelqimin ligjor te Rita Ores ti vinte Embeltores se tij emrin e saj !?
  Kurrsesi pa e pyetur dhe marre miratimin dhe pelqimin e saj se perndryshe do ti dale dardhe e rende me vone !
  I vetmi shperblim qe kerkoj per kete sugjerim eshte qe fatura ime te jete zero sikur ti gllaberoj krejt embelsirat e ASAP dite !
  Te siguroj se nuk do te dalesh i humbur!
  Po ashtu te farantoj se nuk do te dalish i fituar!
  A e di pse !?
  Jam diabetik dhe e kam te ndaluar rreptesisht nga mjeku perdorimin e tyre !!!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*