Rita Ora ndërron stil, bëhet joshëse

Redaksia Online March 25, 2013 17:45

Rita Ora ndërron stil, bëhet joshëse

Zakonisht veshjet e saj mund të përkufizohen si më të bukurat e veshjeve të përditshme, por Rita Ora mbrëmjen e së shtunës vendosi që të ndërronte stil. Këngëtarja britanike (me origjinë nga Kosova) u shfaq në Monako me një veshje të “Channel”.

E shoqëruar nga dekani i modës Karl Lagerfeld, 22-vjeçarja e tradhtoi veshjen e saj të zakonshme për diçka më femërore, e cila më tepër është parë tek tipa si Dita Von Tiz.

Duke u paraqitur fansave lavdinë e këmbëve të saj, bjondja veshi një bust bardh e zi me një fjongo të gjatë vjollcë dhe dy trëndafila në gjoks.

E megjithatë ngeci me markën e saj të kuqe në buzë, por pjesa tjetër e grimit ishte larg nga e zakonshmja duke mos përdorur një penel të zi të rëndë por duke kalaur në diçka më të lehtë.

Rita Ora3

Rita Ora6a Rita Ora6b

Rita Ora2

Rita Ora

Redaksia Online March 25, 2013 17:45
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim