Rita Ora në albumin e Snoop Lion

April 10, 2013 11:55

Rita Ora në albumin e Snoop Lion

Për të gjithë ju që mezi prisni të dëgjoni bashkëpunimin e Rita Oras me Snoop Lion ne albumin e ri të një prej rreperëve më të suksesshëm të historisë së “Hip-Hop”, bëhuni gati se së shpejti do ju jepet mundësia.

Kënga “Torn Apart” gjendet në albumin “Reincarnated”, i cili do të dal në treg në datën 23 prill. Gjithashtu, kjo këngë do të publikohet dhe si single prej këtij albumi dhe do të shoqërohet me një videokëngë të cilin artistët e xhiruan vjet në Tailandë.

Mendohet se “Torn Apart” do të krijoj për Ritën në Amerikë, të njëjtin sensacion dhe promovim publik sa dhe bashkëpunimi i saj me D.J. Fresh në Angli me “Hot Right Now”.

April 10, 2013 11:55
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?