Rita Ora në krye të toplistave japoneze

Redaksia Online March 20, 2013 17:30

Rita Ora në krye të toplistave japoneze

Rita Orës gjendet për koncerte në Japoni, ku duket se i ka bërë të gjithë për vete.

Këngëtarja shqiptare me hitin e saj “How We Do (Party)” gjendet në vendin e parë të top-listës kryesore japoneze.

Në fakt, 22-vjeçarja kryeson renditjen në top-listën radiofonike si dhe atë të videove më të shitura.

Redaksia Online March 20, 2013 17:30
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*