Rita Ora, një shqiptare në ‘’Oscar’’

February 23, 2015 09:15

Rita Ora, një shqiptare në ‘’Oscar’’

Këngëtarja shqiptare ka ‘’shkëlqyer’’ në skenën e çmimeve ‘’Oscar’’ duke kënduar këngën ‘’Grateful’’.

Performanca e saj u vlerësua maksimalisht nga kritikët dhe veshja e saj bardhë e zi hyri në listën e “të veshurave më mirë”.

https://www.youtube.com/watch?v=3u-1Yp7tHc0

February 23, 2015 09:15
Komento

4 Komente

 1. Led February 23, 14:33

  Bravo Rita Ora! Respekte per punen tende.

  Reply to this comment
 2. .............. February 23, 14:46

  Bravo Rita, kendoi shume bukur dhe paraqitja ishte e shkelqyer.

  Reply to this comment
 3. MARITA ZIMMERMANN February 23, 15:42

  Bravo,,,Rita,,,gjithmone Suksese ,,paraqitja dinjitoze !

  Reply to this comment
 4. Dielli mbi Korab February 23, 19:28

  Sorry
  Per mua personalisht ky interpretim nuk eshte me i miri qe ka dhene Rita Ora.
  muzika e kenges le shume per te deshiruar,..
  e degjon dhe nuk te le asnje emocion kjo kenge

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim