Rita Ora nudo te revista “Elle”

April 1, 2014 20:26

Rita Ora nudo te revista “Elle”

Këngëtarja Rita Ora ka pozuar nudo për ballinën e revistës “Elle”. Ajo ka zbuluar me këtë rast tatuazhin e vajzës “pin-up.

Deri më tani bukuroshen shqiptare jemi mësuar ta shohim në rroba luksoze apo në veshje sportive pas ushtrimeve në palestër, por jo edhe në poza të tilla, ku gjinjtë e saj janë në plan të parë, por edhe tatuazhi i saj, pasi ajo është një adhuruese e madhe e tyre.

rit

April 1, 2014 20:26
Komento

2 Komente

 1. DUKA April 2, 11:56

  Me siguri zonjusha, sepse n.q.s. do ishe zonje para se te pozoje si prostitute, me siguri qe eshte divorcuar nga burri.
  Nuk e perfytyroje cfare i thote mamase per keto veprime sepse mamaja “e shkret” ne moshen e saj zbulonte me pak se 10 perqind te trupit, d.m.th. vetem fytyren.
  Mbase eshte udhehequr nga tezat moderniste te Arian Canit dhe jo nga morali i familjes se saj.
  Moral: brezi i ri evolin ne raport me prindrit, por nuk duhet t’i mohoje vlerat e tyre!

  Reply to this comment
 2. Kamber April 2, 12:22

  Dikur,kur Rita Ora këndonte,ndihesha krenar që ishte bashkombësja ime.
  Sot,kur ajo ka filluar të dal nudo dhe të çfaq preferencat si lesbike ,në vjen turp të them se ajo është shqiptare…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim