Rita Ora pa reçipeta në Hollivud

April 7, 2016 18:01

Rita Ora pa reçipeta në Hollivud

Rita Ora nuk mund të kalonte pa u vënë re me veshjen e saj si gjithmonë ekstravagante.

rita1

Këngëtarja shqiptare është fotografuar teksa shëtiste në Hollivudin perëndimor, e veshur me një body ngjyrë portokalli, të hapur plotësisht në pjesën e pasme, ndërkohë që poshtë tij nuk kishte veshur asgjë.

rita2

Me flokët e kapur gërsheta dhe në palë xhinse të stilit ‘boyfriend’, 25-vjeçarja dukej mjaft sportive dhe e shpenguar.

rita3

April 7, 2016 18:01
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*