Rita Ora shënon një tjetër rekord (VIDEO)

March 2, 2018 19:38

Rita Ora shënon një tjetër rekord (VIDEO)

 

Mbrëmjen e se enjtes në Londër u zhvillua një nga evenimentet më të rëndësishëm të muzikës, “The Global Awards”.

Në ceremoni të pranishëm ishin artistë të famshëm, e një prej tyre edhe shqiptarja Rita Ora, e cila mori çmimin “Best pop”, në të cilin ishte e nominuar bashkë me Liam Payne, Little Mix, Shaën Mendes dhe Charlie Puth.

Këngëtarja 27-vjeçare performoi hitet e saj “Anywhere”, “Your song” si dhe “For You” me Liam Payne.

Pas marrjes së çmimit, Rita ka bërë postime në rrjetin social Instagram, ku shprehte emocionet e saj.

a.s/dita

March 2, 2018 19:38
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?