Rita Ora shpallet personazhi i vitit

July 18, 2015 19:45

Rita Ora shpallet personazhi i vitit

Rita Ora është shpallur personazhi i vitit nga Glamour. Këtë vit, emri i këngëtares së famshme është përmendur shumë. Fillimisht ajo ishte anëtare e jurisë në emisionin  muzikor ‘The Voice UK’, duke korrur sukses të jashtëzakonshëm.

Pas kësaj, Rita po përjeton suksesin e radhës në ‘X Factor’ . Pikërisht për pjesëmarrjen në emisionin ‘The Voice’ si anëtare e jurisë Rita Ora është shpërblyer me epitetin ‘Personazhi televiziv i vitit’, pasi sezonin e katërt të showt të talenteve, Rita e ka kthyer në piedestalin emisionin.

Glamour ka shpallur shqiptaren si më e suksesshmja e televizioneve ndërsa të njëjtën punë Rita pritet të bëjë edhe në shown tjetër ‘X Factor’ dhe pse jo të fitojë edhe një herë këtë epitet.

July 18, 2015 19:45
Komento

2 Komente

  1. katarakti July 18, 21:31

    Rita eshte nje angleze me origjine shqiptare. Por bravo i qofte se nuk e ka mohuar origjinen e saj. Madje eshte krenare per te.

    Reply to this comment
  2. Dikushi July 20, 02:47

    Aman more c’shkruani pacavure te tilla per nje evgjitke pa shkolle. Eshte mese ordinere, mjaft ja ngritet kultin. S’keni per cfare te shkruani tjeter. Stambolli digjet, kurva krihet, ju mbushni faqet me nje ghetto karnavale qe po te ishte ne shqiperi do ta konsideronit kurve e turpi i kombit.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*