Romela Begaj Kampione Bote në shkëputje, Rama: Lajm frymëzues në situatë të vështirë

December 3, 2017 11:49

Romela Begaj Kampione Bote në shkëputje, Rama: Lajm frymëzues në situatë të vështirë

Kryeministri Edi Rama në një mesazh në faqen e tij të ‘Facebook’-ut është shkëputur për pak çaste nga situata e vështirë që po kalon vendi për shkak të përmbytjeve, duke uruar peshëngritësen Romela Begaj për medaljen e artë që mori në SHBA.

Kreu i qeverisë e cilësoi shpalljen e Begajt kampione të botës në lajm i bukur e frymëzues.

Edhe Presidenti Ilir Meta reagoi më herët për shpalljen e Romela Begajt  Kampione Bote.

December 3, 2017 11:49
Komento

1 Koment

  1. teni December 3, 12:35

    EDI KA NXJERR FOTON QE I INTERESON TE GJITHEVE.PODIUMIN DHE FLAMURIN SHQIPETAR ME PESHENGRITESEN;TOTO LIKJA PESHENDRITESEN SE I NGJAN MONIT;C’FARE NDRYSHIMI NE MENDTLITETIN E NJE QYTETARI DHE NJE FSHATRI !URIME ROMELA BEGAJ DHE SUKSESE TE METEJESHME PER KRENARIN KOMBETRE.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*