Ronaldo: Moratti, babai im milanez…

February 19, 2016 20:10

Ronaldo: Moratti, babai im milanez…

Fenomeni Ronaldo nuk e ka harruar asnjëherë Interin dhe Presidentin legjendar Massimo Moratti. Ronaldo, që bëri epokë duke luajtur me Interin dhe me Brazilin, ka publikuar në Instagram një foto me Presidentin Moratti.

“Sot në drekë me babain tim milanez … Inter ishte, është dhe gjithmonë do të jetë familja ime”, ka shkruar Ronaldo .

” Ronni nuk e ka harruar Interin e tij”, shkruan Moratti

Në ndeshjen e nesërme, Inter – Sampdoria që do të mbahet në San Siro, Ronaldo do të jetë në tribunë i gatshëm për të mbështetur skuadrën e tij të zemrës.

February 19, 2016 20:10
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim