Rrahën e plagosën 54-vjeçarin, shpallen 3 vetë në kërkim në Korçë

September 6, 2017 17:34

Rrahën e plagosën 54-vjeçarin, shpallen 3 vetë në kërkim në Korçë

Një qytetar është sulmuar dhe plagosur nga 3 persona ditën e sotme në qytetin e Korçës.

Më datë 06.09.2017, jemi njoftuar se në fshatin Belorta, në rrugë, është plagosur lehtë me mjete të mprehta shtetasi R.D, rreth 54 vjeç, banues në Korçë, njofton policia.

Ky shtetas ndodhet në Spitalin Rajonal të Korçës, jashtë rrezikut për jetën.

Nga hetimet paraprake rezulton se autorë të ngjarjes janë tre shtetas, të identifikuar nga ana e Policisë, të cilët pas një konflikti për motive të dobëta, e kanë goditur këtë të fundit në pjesë të ndryshme të trupit.

Po punohet për  kapjen e tyre dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

September 6, 2017 17:34
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim