Rrahu barbarisht gruan në sy të fëmijëve, Prokuroria kërkon 3 vite burg për Pajon

July 21, 2016 16:14

Rrahu barbarisht gruan në sy të fëmijëve, Prokuroria kërkon 3 vite burg për Pajon

Prokuroria e Vlorës ka kërkuar dënimin me tre vite burg për Ilirjan Pajon, personi që shihni në këtë video duke rrahur ish – gruan e tij, Marsela Çaushaj.

Mbi 44 – vjeçarin rëndon akuzua e dhunës në familje. Pajo u filmua duke rrahur ish – bashkëshorten e tij në prani të dy fëmijëve të mitur.

Ilirjan Pajo, në video fillimisht e tërheq nga flokët ish – gruan dhe më pas e godet dhunshëm me shkelma. Më pas ai qetësohet nga disa kalimtarë, të cilët e kanë larguar nga aty.

Gjatë hetimit, Pajo u ka thënë prokurorëve se kjo ka qenë hera e vetme që ai ka ushtrua dhunë ndaj Marsela Çaushaj.

Ndërkohë, kjo e fundit pretendon të kundërtën duke sqaruar se ajo ishte rrahur edhe herë të tjera. Përveç dhunës, 44 – vjeçari Pajo nuk paguante edhe detyrimin financuar prej 15 mijë lekësh të reja për mbajtje e fëmijëve prej disa kohësh.

July 21, 2016 16:14
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim