Rrahu mjekun kirurg në oborrin e spitalit, kush është agresori me precedentë penal

July 29, 2017 14:31

Rrahu mjekun kirurg në oborrin e spitalit, kush është agresori me precedentë penal

Një mjek është dhunuar sot për shkak të detyrës nga disa familjarë të një pacienti në Shkodër.

Mjeku kirurg në spitalin e Shkodrës Besmir Grizha është goditur nga Ali Kopliku, familjar i një pacienti.

Mësohet se Ali Kopliku është person me precedent penal të mëparshëm, ndërsa është shpallur në kërkim nga policia.

Ngjarja ka ndodhur në oborrin e spitalit të Shkodrës, teksa mjeku është goditur me mjete të forta duke i shkaktuar plagë të lehta në trup.

Vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

July 29, 2017 14:31
Komento

1 Koment

  1. Jevgu July 29, 15:41

    Qe mjeket shqiptare emeritojne nje dru nuk diskutohet.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim