Rraja konfirmon vazhdimësinë në PS: Djali im nuk ka ushtruar dhunë

October 1, 2018 11:31

Rraja konfirmon vazhdimësinë në PS: Djali im nuk ka ushtruar dhunë

Deputeti socialist, Rrahman Rraja  ka folur për mediat ku ka mohuar ka mohuar që djali i tij, Rexhep Rraja të ketë dhunuar ish-të dashurën, Xhisilea Maloku.

Pas mbledhjes së grupit parlamentar, deputeti Rraja, duke iu përgjigjur interesit të gazetarëve deklaroi se nuk do të largohet nga grupi parlamentar i PS

“Djali im nuk ka kryer dhunë, e keni gabim. Nuk largohem nga grupi parlamentar i PS“, deklaroi deputeti Rrahman Rraja pas mbledhjes së grupit të PS

Gjatë ditës së djeshme, policia prangosi djalin e deputetit, pas akuzave për dhunë ndaj ish të dashurës së tij

l.h/ dita

October 1, 2018 11:31
Komento

8 Komente

 1. Dardan October 1, 12:22

  Po te ishte burre i ndershem, me djalin ne burg per dhune dhe perndjekje te nje femre te pa mbrojtur, Rrahman Rrahja duhet te dorezonte mandatin. Une jam intelektual dhe simpatizant i :PS.

  Reply to this comment
 2. Socialisti i Ndershem October 1, 12:27

  Po natyrisht qe do te vazhdosh te jesh pjese.
  Ku tjeter mund t’a gjesh vehten pervec se ne Rilindje?

  Reply to this comment
 3. Adih October 1, 12:44

  Qofshi ju ,o gazetare ,qe intervistoni kete fshatar kok bajge .Pse e ulni vehten aq poshte . Ky nuk i duhet as dreqit e jo te presim ne populli hajer prej tij .Sinqerisht o gazetare ,kam dhimbje per ju ,mos e vrisni kohen ,me keto lloj fshataresh..Mjer Shqiperia.

  Reply to this comment
 4. I.Troplini October 1, 16:32

  Ne pamundesi te nje mendesie, tek personi ne fjale, qe respekton doreheqjen dhe largimin nga nje funksion publik, per te mos denigruar dhe baltosur instiucionin apo figuren e deputetit, eshte detyre e medias, te ngreje zerin dhe te kerkoje respektimin e standarteve te atij kontinenti qe aspirojme te aderojme.
  Njerz te tille si Zoteria, qe “eshte i sigurte qe i biri nuk ka ushtruar dhune”, iu duhet mundesuar gjetja e deres se daljes, sa me shpejt. Te tjerat, le ti rregulloje prokuroria dhe gjykata.

  Reply to this comment
 5. info analitike October 1, 16:51

  Nuk e vendos qy a te rri a te iki por ai qe e vuri, kriepsikoja dora vete, dhunuesi i grave “par excellence”.

  Reply to this comment
 6. Tonin October 1, 18:10

  Respekte deputetit.Kerkoj solidaritet me te me familjen e tij dhe djalin e tij te pafajshem.Si ty zoti Rrahja,te kishim nja 10-15 deputete,Shqiperia do ishte ne Europe.Se Europa njerez si ti enderron te kemi.E drejta do triumfoje.

  Reply to this comment
 7. info analitike October 1, 20:32

  Ty te ka perdhunuar trurin partia o i shkrete ndaj mbete duke shkruar marrezi. Je katandisur me keq se brekushet e Shukriut.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*